1. Ana Sayfa
  2. Heets

Bıraktım Kalitesini IQOS Heets Ürünleri ile Yakından Takip Edin

5 Yılı aşan tecrübeli satış ekibi ile IQOS cihazlar ve Heets çeşitlerinin satışını yapan sitemiz güvencesi ile kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz.

Bıraktım Kalitesini IQOS Heets Ürünleri ile Yakından Takip Edin
0

Bıraktım Kalitesini IQOS Heets Ürünleri ile Yakından Takip Edin. 7 Yılı aşan tecrübeli satış ekibi ile IQOS cihazlar ve Heets çeşitlerinin satışını yapan sitemiz güvencesi ile kapıda ödeme imkanı ile satın alabilirsiniz. Özellikle IQOS Duo, IQOS Solid 2 ve Temizleme aparatları stoklarımızda yer alırken, cihazların tüm mevcut renkleri vardır.

Heets çeşitlerinde ise, aynı geniş stok yelpazesine sahip ürünler bulunurken, yüksek kaliteli ve müşteri memnuniyeti ile en çok talep gören Heets Kıbrıs ürünleri de, kampanyalı fiyatları ile satışa devam etmektedir. Sitenin en büyük avantajlarından biri hızlı teslimat imkanı ve kapıda ödeme imkanı bulunması. Dileyen müşterilerimiz Havale/EFT seçenekler ile de satın alabilmektedirler.

İstanbul içerisinde yer alan müşterilerimiz için Hızlı Motorlu Kurye mevcut olup, aynı gün teslimat ile gün beklemeden adreslerine ulaştırmaktayız. Tabii kargo ve kurye ücretleri ürün fiyatına ilave edilmekte ve bu özel bir hizmeti kapsamaktadır.

BIRAKTIM Farkını Markalarla Büyütüyoruz

En kaliteli elektronik sigara markalarını stoklarında yer veren biraktim1.com, başta Voopoo olmak üzere, Smok, Vaporesso, Uwell Elektronik Sigara ve Tek kullanımlık pufların satışını sürdürmektedir. Markalar arasında ki kullanıcı deneyimi ve memnuniyeti baz alınarak, en çok tercih edilen modelleri sitemizde listelerken, kullanıcıya en uygun ürünü tamamen tarafsız olarak whatsapp ekibimiz tarafından önerilmektedir. 

Bıraktım Nedir?

biraktim elektronik sigara online yeni nesil elektronik sigara sitemiz, 7 yılı aşan tecrübeli ekibi ve geniş stok yelpazesi ile yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyen bir firma olarak hizmet vermektedir. 

Biraktim1.com Künye

Bıraktım Sponsorluğunda Daha Fazla İndirim İmkanı

VapeBak.com üyelik sonrasında yapacağınız paylaşım ve yorumlar, sizlere daha fazla indirim kodu ve hediye ürünler gönderilecek olacağını belirtmek isteriz. %30’a varan indirim kodları ve ürünlere özel tek kullanımlık puf çeşitleri ile birlikte Juul Pod hediyesi de olacaktır. Bu bağlamda tek yapmanız gereken puanları artırmak. Bu konuda mevcut olan sorularınızı, “Hediye Yağmuru” adlı makalemizden ulaşabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sigarayı bırakmaya yardımcı alternatif ürünler olan Elektronik Sigara ürünleri orijinal satış sitesi olan biraktim.org sitesi güvenli alışveriş ve yüksek müşteri memnuniyetini 5 yılı aşan tecrübesi ile yerine getirmektedir.

Yorum Yap