off

Dur bi’ bakayım Youtube Kanalı Juul Çekilişi

YouTube video player

Dur bi’ bakayım Youtube Kanalı Juul Starter Kit Çekilişi ile 3 Kişiye Juul Başlangıç Seti Hediye edilecektir. Tek yapmanız gereken Dur bi’ Bakayım Yotube Kanalına abone olmak. Videoyu beğenerek, yorum bırakmanız.

Juul Elektronik Sigara Videosunda Neler Var?

Juul Starter Kit cihazının genel tanıtım ve kullanım ile ilgili bilgiler yer verilirken, set içerisinde yer alan Juul Pod çeşitleri anlatılmıştır. Juul UK versiyon olan starter kit, juul podlar 1.8 NIC oranına sahip olup, yeterli doyum hissi sunmaktadır. Yine çekiliş ile ilgili kısa bir bilgi verilmekte ve Juul kalitesinin altı çizilmektedir.

Juul Başlangıç Seti Hediye Çekiliş Detayları

Dur bi’ Bakayım youtube kanalına abone olmak. Videoyu beğendikten sonra, yorum bölümünden çekilişe katılmak istediğini ve Juul hakkında kısa bir cümle bırakmanız yeterli olacaktır.

Çekiliş Bitiş Tarihi 13 Nisan Çarşamba Günü sora erecektir. 14 Nisan Perşembe Günü Kazanan 3 Kişi Yorumda yer verilecek ve yorum üste tutulacaktır.

Vapebak Olarak Ana Sponsor olmaktan Mutluluk Duyuyoruz!

Vapebak.com Sponsor siteler ile birlikte yürüttüğümüz bu çekilişte Ana Sponsor Vapebak olmuştur. Bize eşlik eden Biraktim.Site ve PodTurkey.org sitelerine de teşekkür ediyoruz.


Dur bi’ Bakayım Kanalına ulaşmak için, Kanal isminin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Yazı dolaşımı

Mobil sürümden çık