1. Ana Sayfa
 2. İnceleme
Trendlerdeki Yazı

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar 2023

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar 2023
0

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar 2023 ürün incelemesini Vapebak editörlerimiz tarafından sizler için kaleme alıyoruz. Lezzet, boğaz vurumu ve genel performansa göre en iyi tek kullanımlık Puff çeşitleri hangileri? İşte detaylı cevap Vapebak yazımızda.

Puff Tek kullanımlık elektronik sigaralar, sigarayı bırakmak isteyenler arasında giderek daha popüler hale geliyor. En iyi tek kullanımlık e-sigaralar, sigara içmenin çekiciliğini ve hissini yakından taklit eder ve bazı lezzetli tatlarda da gelirler. Ayrıca, bir paket sigaradan daha kolay taşınabilirler – çoğu çok küçük ve hafiftir.

Tek kullanımlık e-sigaralar da elektronik sigara içmenin en kolay yoludur. Sadece ağızlığı çiziyorsunuz ve buhar üretiyorlar ve e-likit ile önceden doldurulmuş olarak geliyorlar, böylece yeniden doldurma veya ayrıca ejuice satın alma konusunda endişelenmenize gerek kalmıyor. Tek kullanımlık elektronik sigaralar ayrıca çok az bakım gerektirir veya hiç bakım gerektirmez; ejuice bittiğinde, elektronik atık kutusuna kolayca atılabilirler.

Tek kullanımlık buharlarla lezzetli tatlar ve tatmin edici bir boğaz vuruşu elde edersiniz – hepsi çok küçük bir peşin satın alımla. Sadece doğru olanı seçmelisin.

Seçimi kolaylaştırmak için 2023’ün en iyi tek kullanımlık e sigaralarının listesini bir araya getirdik. Bu tek kullanımlık elektronik sigaraları yapı kalitelerine, tatlarına, boğaza vurmalarına, pil ömürlerine ve testlerimize dayanarak genel performanslarına göre seçtik.

Disposable Vapes 2023 Konumuzu sizler için değerlendirdik. Ülkemizde yüksek oranda satışı yapılan ve beğenilen markaları Vozol.info adresinden ulaşabilirsiniz.


En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar 2023 Denenmesi Gereken Tek Kullanımlık Ürün Çeşitleri

1. Elf Bar BC5000 Ultra Puff

Elf Bar BC5000 tek kullanımlık malzemeler, çevredeki en iyilerden bazılarıdır. Daha önce “ELFBAR” olarak bilinen markalar, şimdi “EBDESIGN” olarak yeniden adlandırıldı. İsim değişikliği dışında değişen bir şey yok. Hala aynı harika kullan-atlar.

Kolay kullanım için çekiliş etkinleştirilir ve mükemmel bir çizim sağlarlar. Sigarayı bırakmak isteyen biri için mükemmel olan, ağızdan akciğere çekiş ile tatmin edici bir vaping deneyimi sunarlar. Çekme, çekmekte zorlanacağınız kadar sıkı değil, ama çok gevşek de değil. İyi bir orta yol. Ayrıca oldukça taşınabilir ve hafiftirler, bu nedenle cebinize kolayca sığdırabilirsiniz.

Her biri 13 ml nikotin tuzu elikiti ile önceden doldurulmuş olarak gelir ve %0, %2, %4 veya %5 güçte mevcuttur. 50 MG güçlü versiyon, yoğun sigara içenleri / elektronik sigara kullananları tatmin etmek için fazlasıyla yeterlidir ve güzel ve hoş bir boğaz vurumu sağlar.

Her bir EB BC5000, yaklaşık 5000 nefes çeker. Cihazın altında bulunan Type-C şarj bağlantı noktası üzerinden şarj edilebilen 650mAh’lik bir pil paketliyorlar.

Hepsinin tadı çok lezzetli ama bizim favorilerimizden bazıları Çilek Kivi, Şeftali Mango Karpuz, Sakura Üzümü ve Çilek Mango, sadece birkaç isim. Aralarından seçim yapabileceğiniz 40’tan fazla tat ile hoşunuza gidecek bir lezzet olması garanti. Lezzetleri de dumandan çok daha iyi, bu yüzden geçiş yapmaya değer.

 • Son derece kullanıcı dostu
 • 13 ml ejuice ile doldurulmuş olarak gelir
 • 5000+ nefes
 • Birçok nikotin gücü seçeneği
 • 42 lezzet seçeneği
elf bar bc5000 ultra puff sipariş ver
elf bar bc5000 ultra puff sipariş ver

GRAGBAR B5000 Puff

DRAGBAR B5000 tek kullanımlık malzemeleri, piyasadaki en uzun ömürlü tek kullanımlık malzemelerden biridir. Şarj edilebilir 500 mAh pil paketlerler ve 13 ml likit ile önceden doldurulmuş olarak gelirler. Bu, tek bir kullan-atla daha uzun süre sigara içmenizi sağlar ve DRAGBAR B5000‘i seyahat, uzun yolculuklar ve hatta sadece günlük kullanım için mükemmel bir seçenek haline getirir. Her bir DRAGBAR B5000 tek kullanımlık, 5000’den fazla nefes çeker.

Her bir DRAGBAR B5000 tek kullanımlık e-sigara, %0 (0mg), %2 (20mg) veya %5 (50mg) nikotin tuzu ejuice ile önceden doldurulmuş olarak gelir. DRAGBAR B5000, çekme etkindir ve sıkı bir MTL çekme özelliğine sahiptir.

Her DRAGBAR B5000, harika bir boğaz vuruşu ve tatmin edici bir çekiş sağlar; harika bir tek kullanımlık yapan iki faktör. 22,6 mm kalınlık ve yuvarlak şekil tutmayı ve elektronik sigara içmeyi ergonomik tuttuğundan elde gerçekten iyi hissettiriyor . DRAGBAR B5000, çoğu meyve aroması olan 10 çeşitte mevcuttur. Denemek için bazı tatlar Fruit Slushie, Kiwi Passion Fruit Guava ve Karpuz Lychee’dir.


Lost Mary OS5000 Tek Kullanımlık Puff

Lost Mary OS5000 tek kullanımlık Puff ürünleri, iyi görünen benzersiz ve çekici bir tasarıma sahiptir, ancak daha da iyi çalışırlar. Elfbar/EBDESIGN kullan-at ürünlerini yapan aynı şirket tarafından yapıldıkları için iyi olacaklarını bilirsiniz.

Her bir OS5000, piyasadaki diğer tek kullanımlık ürünlerin çoğundan daha fazla olan 13 ml ejuice ile önceden doldurulmuş olarak gelir ve 50 mg (%5) veya 20 mg (%2) nikotin tuzu gücünde mevcuttur. Bunlar, tek kullanımlık için birinci sınıf, pürüzsüz, güçlü ve hoş bir boğaz vuruşu sağlar. Her biri 5000’den fazla nefes çekmeye kadar dayanır.

Bunlar, çoğu benzersiz ve ilginç olan 25 farklı tatta gelir. Meyve, meyve/mentol kombinasyonları, içecek tatları ve tatlı tatları vardır. Bazı mutlaka denenmesi gerekenler Blueberry Ice, Ananas Mango ve Mary Dream tatlarıdır.

Harika tatlara ek olarak, bu tek kullanımlık ürünlerin üç renkli pil göstergesi vardır, böylece beklenmedik bir şekilde üzerinizde ölmezler. Gösterge kırmızı olduğunda bu, pilin %29 veya daha az olduğu anlamına gelir ve bir şarj cihazı aramaya başlamanız gerekir. Her OS5000, C Tipi şarj ile şarj olan 650 mAh pile sahiptir.

lost mary os5000 tek kullanımlık puff

Bunlar Elfbar tarafından yapıldığından, kalite kontrolü eşsizdir. Tek kullanımlık bir ürünü, işe yaramadığını görmek için paketinden çıkarmanız pek olası değildir. Testlerimizde, kullandığımız OS5000 tek kullanımlık malzemelerin hiçbirinde sorun yaşamadık ve muhtemelen siz de yaşamayacaksınız.

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar, bir ton ejuice ile önceden doldurulmuş olarak gelir, günlerce dayanır ve inanılmaz bir tat yelpazesine sahiptir; mükemmel bir tek kullanımlık ürüne olabildiğince yakın.

iJOY IC8000 Tek Kullanımlık Puff Ürünleri

iJOY IC8000 tek kullanımlık ürünleri, piyasadaki tek kullanımlık elektronik sigaraların çoğundan daha fazla çeşniye sahiptir ve tatların hepsi süper baştan çıkarıcıdır. Hepsi bir arada, aralarından seçim yapabileceğiniz 16 farklı tat var. Meyveli seçenekler, mentol ve nane buharları, içecek tatları ve daha fazlası var – hepsini aldılar! Sevdiğimiz tatlar arasında Çilek Mango, Guava Kivi Çarkıfelek Meyvesi, Kara Ejderha Buzu ve Elma Suyu bulunur.

Bunlar çekmeyle etkinleştirilir ve hoş, pürüzsüz ve tatmin edici bir çekme sağlar. Her biri 18 ml 50 mg (%5) ejuice ile önceden doldurulmuş olarak gelir ve 8000’den fazla nefes çekmeye dayanır, böylece her gün mağazaya koşmaz veya sipariş vermezsiniz. Diğer tek kullanımlık malzemeler gibi, doldurma veya başka bakım gerektirmez. Sadece ambalajından çıkarın ve elektronik sigara içmeye hazırsınız.

650mAh pil, C Tipi şarj ile şarj edilebilir. Tam şarj, birkaç yüz nefes için yeterli olacaktır. Deneyimlerimize göre, tüm ejuice bitmeden bunları birkaç kez şarj etmeyi bekleyebilirsiniz.

Her IC8000, ejuice ve pil seviyenizi gösteren küçük bir ekrana sahiptir. Bu, üzerlerinde ölmelerine veya uyarı vermeden ejuice’inizin bitmesine neden olmayacağınız için kullanışlıdır. Ayrıca, ne zaman yeni bir tek kullanımlık sipariş vermeniz gerektiğini bilmenizi kolaylaştırır, böylece onsuz kalmazsınız.

Ağızdan akciğere uzanan sıkı çekim harikadır ve harika tatlar ve sıcak buharla birleştiğinde IC8000’i gerçekten beklentileri aşan tek kullanımlık bir ürün haline getirir.

Bunun yerine tek kullanımlık bir iJOY IC8000 ile elektronik sigara kullanabilecekken neden yanınızda bir paket sigara veya büyük bir elektronik sigara cihazı taşıyasınız?

Vozol 10000 Gear Serisi Puff Çeşitleri

Tek kullanımlık Vozol 10000 çekim Puff ürünleri Türkiye’de en çok satan modeller arasında yerini alır.  15 farklı zengin meyve aroma çeşitleri ile uzun süre kullanım imkanı sunan Vozol Gear 10000 Puff kendine özgü tasarımı ile kullanıcı deneyiminden tam not almıştır. Gear 10000 serisi bu ürün, 500 mAh dahili pil ve 45 dakika da tekrar şarj edilebilir özelliğe sahiptir.

vozol 10000 gear serisi puff sipariş ver


Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar Nedir?

Tek kullanımlık e-sigaralar, hem kullanımı hem de bakımı için tüm elektronik sigaraların en basitidir. Boyutları, cebinize kolayca sığacak küçük cihazlardan, kutu veya silindir şeklinde ve çok daha az taşınabilir olan büyük cihazlara kadar değişir. Tek kullanımlık bir e-sıvı bittiğinde, onu bir elektronik atık kutusuna atıp başka bir tane kullanmaya başlıyorsunuz.

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar çoğunda düğme yoktur. Bunun yerine, çekilişle etkinleştirilirler. Vozol ve benzeri Elektronik sigaraya başlamak için ağızlığı teneffüs etmeniz yeterlidir. Hepsi bu kadar! Listemizdekiler gibi iyi tek kullanımlık elektronik sigaralar, sigara içme hissini yakından taklit eden sıkı bir çekiş ve tatmin edici bir boğaz vuruşu sunar.

Puff Tek kullanımlık elektronik sigaralar bakım veya bilgi gerektirmez ve bu nedenle yeni başlayanlar için mükemmeldir. Bir tanesini alıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kıdemli elektronik sigaralar, tek kullanımlık ürünleri de seveceklerdir çünkü bunlar, ana modunuz şarj olurken veya hatta yanınızda hantal bir elektronik sigara taşımak istemediğinizde kullanmak için harika bir yedek cihazdır.

Tek kullanımlık e-sigaralar, farklı şekil ve boyutlarda ve farklı özelliklere, Salt Likit kapasitelerine ve pil boyutlarına sahiptir. Ancak hepsi, birkaç temel bileşenden oluşan temel bir yapıyı paylaşır:

Ejuice (Salt Likit): Ejuice olmadan buhar çekimi yapamazsınız! Tüm tek kullanımlık ürünler, genellikle nikotin tuzu ejuice olan ejuice ile önceden doldurulmuş olarak gelir . Daha küçük tek kullanımlık ürünler 1 ila 6,5 ​​ml nikotin tuzu E-Likit (genellikle 50 mg kuvvet) ile önceden doldurulmuş olarak gelirken, daha büyük tek kullanımlık ürünler 20 ml’ye kadar Salt Likit ile önceden doldurulmuş olarak gelir.

Tek kullanımlık bir ürünü yeniden doldurmanız gerekmez, bu nedenle ayrıca ejuice satın almanıza gerek yoktur. Aslında, tek kullanımlık kullanmak için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Bu tür elektronik sigaraların bu kadar çekici olmasının bir nedeni de budur – bakımları ve bakımları çok azdır.

Pil: Tüm buharların çalışması için bir güç kaynağına ihtiyacı vardır. Elektronik sigara modları harici pilleri kullanma eğilimindeyken , tek kullanımlık elektronik sigaralar, cihaza yerleşik bir pille birlikte gelir. Bu pilin boyutu, pil bitmeden önce alacağınız nefes miktarı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir, bu nedenle pil boyutu, tek kullanımlık bir ürün satın alırken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir faktör olabilir.

Ancak yalnızca pil boyutuna dayalı tek kullanımlık bir ürüne geçmeden önce, pil ömrü söz konusu olduğunda göz önünde bulundurulması gereken başka bir faktör daha vardır: şarj etme kapasitesi. Bazı tek kullanımlık ürünlerin pili daha küçük olabilir, ancak bunlar şarj edilebilirse, yeniden şarj edilemeyen tek kullanımlık pil daha büyük olsa bile, bunları yeniden şarj edilemeyen tek kullanımlık ürünlerden çok daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Bobin: Bobin, herhangi bir elektronik sigaranın kalbidir ve tek kullanımlıklar da farklı değildir. Her tek kullanımlık vape’nin bir bobini olacaktır. Ağızlığı teneffüs ettiğinizde, pil bobine güç göndererek bobini ısıtacaktır. Bobin daha sonra tek kullanımlık üründeki elikiti ısıtacak ve bu da onu soluyabileceğiniz buhara dönüştürecektir.

Tek kullanımlık bobinler tipik olarak 0,8Ω ila 1,4Ω aralığında daha yüksek dirençli bobinlerdir. Bu yüksek dirençli bobinler, ısınmak için çok fazla watt veya güç gerektirmedikleri için tek kullanımlık elektronik sigaralar için en iyi sonucu verir.

Tek kullanımlık elektronik sigaralar, yüksek mukavemetli nikotin tuzu elikitlerini kullanma eğiliminde olduğundan, bunların yüksek dirençli bobinleri ve bunun sonucunda ortaya çıkan düşük güç çıkışı, buharı pürüzsüz, içim için hoş tutar ve nefes başına çok fazla nikotin almamanızı sağlar.

Nikotin tuzlu ejuices ile çok yüksek watt değerlerinin kullanılması, sert buharın yanı sıra çok fazla nikotin nedeniyle hasta hissetme olasılığı ile sonuçlanacaktır. Neyse ki, tek kullanımlık malzemelerle doğru bobin, watt veya ejuice kullanma konusunda endişelenmenize gerek yok – üretici tüm bunları sizin için halleder.

Şarj edilebilir tek kullanımlık Puff Markaları

2023 yılı itibari ile Türkiye’de satışı yapılan yeni nesil Puff bar elektronik sigara modellerinin hemen hemen hepsi şarj edilebilir özelliğine sahiptir. Vozol Puff sitemizde yer alan Puff çeşitleri de aynı şekilde Typ-C ile şarj edilebilir özelliğe sahiptir.

Şarj edilebilir tek kullanımlık ürünler harikadır çünkü aynı tek kullanımlık ürünü daha uzun süre kullanmanıza izin verirler. En iyi şarj edilebilir tek kullanımlık ürünler, yeni bir tane almak zorunda kalmadan önce pili birçok kez açıp şarj etmenize izin veren büyük miktarda ejuice ile birlikte gelir.

Standart (şarj edilemeyen) bir tek kullanımlıkla karşılaştırıldığında, yeniden şarj edilebilir bir tek kullanımlık pili şarj etmek biraz daha fazla bakım gerektirir. Ayrıca önceden biraz daha pahalıya mal olabilirler. Bununla birlikte, aynı tek kullanımlık ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz ve aynı hızla başka bir tek kullanımlık malzeme satın almak zorunda kalmazsınız, bu da uzun vadede paradan tasarruf etmenizi sağlar.

vozol puff tek kullanımlık vape elektronik sigara modelleri hakkında
vozol puff tek kullanımlık vape elektronik sigara modelleri hakkında

Tek kullanımlık vape nasıl kullanılır?

Vozol Puff ve diğer marka Tek kullanımlık vape kullanmak oldukça basittir. Ambalajından çıkarın ve üzerindeki çıkartmaları veya silikon tıkaçları çıkarın. Bu yapıldıktan sonra, ağızlığı teneffüs edebilir ve vaping yapmaya başlayabilirsiniz.

En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar, yeniden doldurma konusunda endişelenmenize gerek yok. Bununla birlikte, bazı tek kullanımlık malzemeler şarj edilebilir ve ejuice bitmeden birçok kez şarj edilip boşaltılabilir. Ejuice bittiğinde, elektronik atık kutusuna atın. Tek kullanımlık e-sigaralar, lityum iyon piller içerdiklerinden normal çöp kutusuna atılamazlar, bu yüzden lütfen bunları uygun şekilde atın!

Tek kullanımlık e-sigaraların avantajları

 • Kullanımı kolay
 • Sıkı çekme, bir sigarayı taklit eder
 • Tatmin edici nikotin tuzları içerir
 • Bakım gerektirmez
 • Yeniden doldurma gerekmez
 • Bir tank+mod kurulumundan daha taşınabilir
 • Kısa vadede daha ucuz

Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigara Fiyatları

2023 Temmuz ayı itibari ile, artan Kurlarla Puff tek kullanımlık ürünlerin ortalama Türkiye fiyatı 400 TL ile 650 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat aralığı cihaz markası ve çekim sayısına göre farklılık göstermektedir.


Özetle En İyi Tek Kullanımlık Puff Elektronik Sigaralar 2023

En iyi Tek kullanımlık puff elektronik sigaralar ürünlerini yukarıda detaylı olarak sizler için inceledik. Kullanıcı deneyiminde normal Pod Kit modellerine göre daha fazla satıldığı görülmekte ve kullanıcılar tarafından büyük oranda memnuniyet ile karşılanmaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden biri de, pratik kullanım ve likit dolumu gibi uğraş gerektiren bir durum olmamasından kaynaklıdır.

Siz de, Tek kullanımlık puff bar ürünleri ile ilgili yorumlarınızı konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap