1. Ana Sayfa
  2. Heets

Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları Ne Kadar?

Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları Ne Kadar? En Kaliteli çekim sunan Heets ülke menşei Kıbrıs ürünü hakkında merak edilenler. Heets Kıbrıs İncelemesi

Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları Ne Kadar?
Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları Ne Kadar?
1

Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları hakkında merak edilen konuları Vapebak.com sitemizde sizler için kaleme aldık. IQOS Heets Kıbrıs fiyatları Ne Kadar? En çok satılan ve beğenilen Kıbrıs Menşei Heets çeşitleri inceleme yazısını bu makalemizden takip edebilirsiniz.

Heets Kıbrıs Sigara Özellikleri ve Kalitesi

IQOS Heets Stick ürünleri ülke çeşitliliği olmaktadır. Ülke çeşitliliğine göre de, ülkemize geliş durumlarına göre fiyatlar göstermektedir. Bu ülke çeşitliliği kalite farklılığını da ortaya koyuyor. Örneğin, Avrupa, İsveç ve Kıbrıs ürünleri kalite noktasında en yüksek seviyede bilinirken, Ukrayna ve Kazakistan orta seviyede bir kalitededir. En düşük kalitede olan ürün ise, Ermenistan ve Arap menşei ürünlerdir.

Bu sebeple IQos kullanıcıları için en çok tercih edilen ülke menşei ürünleri başında Kuzey Kıbrıs ürünü gelmektedir. Hem içim doyumluk noktasında hem de, kalite noktasında içim başarısını elde ederken, kötü koku bırakmaz ve sizlere tam verimliliğini ortaya koyar.

IQOS Heets Kıbrıs Fiyatları Ne Kadar?

Heets Kıbrıs fiyatları normal şartlarda Kuzey Kıbrıs ülkesinde uygundur. Ancak, ülkemizde gelme sürecinde bir kaç el değiştirdiği için maalesef yükselmiştir. Özellikle 2022 yılı dövizin artması ve tedarik zorluğunun da büyümesi ile satış rakamları bir tık yüksektir. Bir tık derken bir kaç tık diyebiliriz.

Peki Türkiye’de Heets Kıbrıs Satış Fiyatı Ne Kadar?

Ortalama Türkiye IQOS Heets Kıbrıs 1 Karton fiyatı 550 TL civarında satılmaktadır. Bu rakam, 2022 Ocak ayı tarihi için geçerli olup, belirli zamanlarda iniş ve çıkışlar olabilmektedir. Bu noktada belirlenmiş fiyatların abartılı düşük olduğunu gördüğünüz siteler varsa ise, mağdur olmamanız için temkinli yaklaşmanızı öneriyoruz. 1 Karton içerisinde 10 Paket mevcutur. Kuzey Kıbrıs Heets Fiyat bilgisi.

Peki Kıbrıs’tan Heets Getirebilir miyim?

Kıbrıs ziyaretlerinde yanınıza alabileceğiniz Heets karton sayısı sınırlı olup, maximum 2 -3 kartondur. Bu sayının dışında Heets karton için sizden geçiş sırasında geri almaktadırlar.


iqos heets i̇ncelemesi

Heets Aroma Çeşitleri | Hangisini Tercih Etmeliyim?

Heets çeşitleri arasında başta, Heets Amber, Heets Sienna, Yellow, Teak, Turkuaz, Bronze, Silver, Purple Wave, Green Zing mevcuttur. Bu çeşitler noktasında kararsız kalanlar için bu yazımızda sizlere ufak tüyolar vereceğiz.

Heets Amber

Orta seviye tütün aroma tatlarına sahip Heets Amber Kıbrıs ürünü yeni başlayanlar için tavsiye edilmektedir. Küba Stili olarak adlandırdığımız, keskin ve doyurucu bir aromaya sahip olan IQOS Heets Amber Selection ürünü, kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ve satışı en yüksek olan ürün çeşitleri arasındadır.

Heets Yellow

Heets Yellow Selection hafif bir etki bırakan baharatlı kokuları seven özel müşteriler için benzersiz bir deneyim sunan ve kullanıcılar tarafından en beğenilen aroma çeşitlerinden biridir. Orta seviye bir sertlik derecesine sahip olup, yeni başlayanlar için de tavsiye edilmektedir. 

Heets Sienna

IQOS Heets Sienna, Yoğun ve sert özel bir tütüne sahip olup, doyumluluğu sigara bırakmanıza ciddi anlamda yardımcı olacaktır. Kullanıcılar tarafından Red sigara kullananların Sienna içerek sigarayı daha hızlı bıraktıkları ifade edilmektedir. Tazelik oranı 2/5, doygunluk 3/5, yoğunluk 4/5, aroma 4/5dir.

Heets Purple Wave

Yaban Mersini ve Mentol karışımı ile kendine özgü bir aroma tadına sahip Heets Purple Wave kartonu tropikal yaban mersini meyvesini sevenler ve ferahlatıcı bir mentol aromasını yaşamak isteyenlerin favorisi haline gelmiştir. Bu ürünü kullanıp beğenenler, hayranı olup, farklı bir aroma çeşidini aramıyor.

Heets Turkuaz

Orta / yumuşak içim ayarında olup, Mentol aroma severrler için üretilmiştir. Ferah bir mentol içim sevenler için geliştirilen bu özel aroma kullanımı bir hayli fazladır. Heets Turkuaz Kıbrıs önceden Türkiye’de satışı yoktu. Ancak, yoğun talep üzerine artık Türkiye’de de ulaşabileceğiniz siteler mevcut.

Heets Green Zing

IQOS Heets Green Zing, narenciye ve bitkisel aromaların eşsiz bir karışımı niteliğinde olup, ferahlatıcı bir mentol aroması ile sizler eşsiz bir tat sunmaktadır. Orta bir içim seviyesi olup, ilk defa Heets kullananlar için pek tercih edilmemektedir.

Heets Silver

Yumuşak bir içim sunan Heets Silver Kıbrıs ürün çeşidi, light sigara kullanan ve sigarayı bırakmak isteyenler için önerilmektedir. Kendine özgü tütün aromasına sahip IQOS Heets Silver, yeni başlayanlar ve hafif içim tercih edenler için önerilmektedir. 1 Karton içerisinde diğer heets çeşitlerinde olduğu gibi 10 Paket mevcuttur.

Heets Teak

Orta ve sert içim severler için harka bir aroma tadına sahiptir. Heets Sienna’ya yakın bir tada sahip olsa da, hafif fındık aroma içeriği ile harmanlanmış tütün aromasına sahiptir. Yoğun aroma severler için tavsiye edebileceğimiz bir ürün çeşitleri arasındadır.

IQOS Kullanıcısı olarak en beğendiğim Heets çeşitleri arasında yer alır.

Vapebak Editörü

Kıbrıs Heets Sipariş Verebileceğim Güvenilir İnternet Satış Sitesi Adresleri

Kapıda ödeme imkanı sunan, hızlı teslimat ve İstanbul içi aynı gün gönderi seçenekleri ile IQOS Heets Kıbrıs ürünü satan güvenilir alışveriş sitelerini aşağıda sizler için paylaşıyoruz.

  1. Biraktim1.com
  2. PodTurkey2.com
  3. Buhardan.net
  4. PodFiyat.com

Heets Kıbrıs Kötü Kokuya Karşı Önerilerimiz

Bir çok IQOS Kullanıcısı, kullanım sırasında çevresindeki kişilerden kötü bir koku oluşturduğu gibi şikayetler almaktadır. Bu durum genelde, IQOS cihazlarının temizlenmeme sebeplerinden kaynaklıdır. IQOS cihazınızı yoğun kullanıyorsanız mutlaka Temizleme çubukları ve temizleme fırçası ile günde 2 kere temizlemeniz önerilmektedir. Zira içerisinde yer alan yanmış heets tortuları kötü koku oluşmasına sebep olmaktadır. Ayrıca, temizlemeyi aksattığınız taktirde içim kalitenizde azalma görülür.

Gün içerisinde yoğun kullanmıyorsanız bile akşamları en az 1 kere IQOS temizleme fırçası ile Holder içerisindeki bıçak kısmını temizlemenizi mutlaka önermekteyiz. Haftada 3 kere Temizleme çubuklarını kullanın.

Hangi Heets Aromasını Kullanmalıyım?

Eğer hangi heets aromasını kullanmanız noktasında kararsız kalıyorsanız, Karışık Heets Paketlerini tercih edebilirsiniz. Türkiye’deki bir çok satış sitesi Karışık heets paketi yaparak, kullanıcılara tek kartonda bir çok ürünü kullanma imkanı sunuyor.

Heets Kıbrıs Ürünleri ile İlgili Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Bizlerle Paylaşın

Vapebak.com sitemizde yer alan “Heets Kıbrıs Sigara Fiyatları Ne Kadar?” başlıklı bu makalemizde, sizde konu altında ki yorum bölümünden bizlere, sorularınızı iletebilirsiniz. Öneri ve değerlendirmelerinizi bizimle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Ücretsiz üye olarak yapacağınız tüm yorumlar sonucunda topladığınız puanlarla indirim kuponları kazanma imkanı sitemizde aktif olarak devam ediyor. Yorum yaptıkça hediye kazanın.

2023 Güncel Heets Kıbrıs fiyatları için en güncel adres olan PodTurkey2.com adresini ziyaret edebilir ve kapıda ödeme imkanı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Detaylı ve Bilgilendirici bir yazı olmuş. Sponsor eşliğinde, gerekli puana ulaşan tüm VapeBak üyelerine indirim kodu gönderilecektir. Bu fırsatı kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir