1. Ana Sayfa
  2. İnceleme

HQD Elektronik Sigara Kalitesi ve Ürün İncelemesi

HQD Elektronik Sigara Kalitesi ve Ürün İncelemesi Değerlendirme ve Kullanıcı Yorumları Vapebak sitemizde. HQD Tek Kullanımlık Elektronik Sigara

HQD Elektronik Sigara Kalitesi ve Ürün İncelemesi
0

HQD Elektronik Sigara Kalitesi ve Ürün İncelemesi, Değerlendirme ve Müşteri kullanıcı yorumları Vapebak sitemizin İnceleme bölümünde yer verdik. HQD Tek Kullanımlık Elektronik Sigara modelleri Türkiye’de satışa başlamış olup, en çok satışı yapılan ve beğenilen modeller, HQD King ve HQD Maxx olmuştur.

HQD Marka Kalitesi

HQD, küresel uluslararası markalara öncülük eden tek kullanımlık elektronik sigaraların araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanmaktadır. Kullanıcı deneyimi açısından HQD tek kullanımlık elektronik sigara markası, güvenlik, hız ve modaya dikkat ediyor. HQD, profesyonel bir HQD hizmet sistemi oluşturmak için Ar-Ge, üretim ve satış gibi binlerce kişiden oluşan bir servis ekibine sahiptir .

HQD King Tek Kullanımlık Vape Pod Elektronik Sigara

2000 puff sayısının devrim niteliğinde tek kullanımlık bir vape cihazıdır. Önceden doldurulmuş vape, dayanıklı bir 1200 mAh pil ile desteklenmektedir. Cebinize sığacak kadar küçük, ancak günlerce dayanacak kadar büyük. Rakiplerinden fark yaratacak süper zengin bir aromalara sahiptir. Mevcut 10 lezzet arasından en sevdiğiniz aromalarını tercih edebilirsiniz.

HQD King Elektronik Sigara Cihaz Teknik Özellikleri

19.5x109mm boyutlara sahip, HQD King, 1200 mAh dahili pil kapasitesine sahiptir.  7~12W güç aralığında olup, çekim gayet basittir ve düğmesiz şekilde nefes çekerek çalışma prensibine sahiptir.

Giriş Voltajı: 3.7 V olup, 6.5 ML gibi büyük hazneli likit kapasitesine sahiptir. Bu rakiplerine oranla daha fazla buhar çekimi sunuyor.  Konsantrasyon: 50mg/ml

HQD King Elektronik Sigara Aroma Çeşitleri

HQD King Banana (Muz) ICE başta olmak üzere, Enerji, HQD King Grape (Üzüm) aroması  en çok satanlar arasında yerini alıp en beğenilen çeşitlerdir. Ancak damak tadı ve aroma lezzeti kişiden kişiye değiştiği için diğer aroma çeşitleride epeyce satışı yapılmakta ve kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Bunlardan bazıları;

HQD King – Pineapple Ananas aroması, HQD King – Strawberry (Çilek) ve Karpuz Aroması, Sadece Çilek Aromalı olan HQD King, Limonlu Soğuk Çay, HQD Mango, Karışık Mix Meyve Aroması gibi aroma çeşitleri Türkiye satışı yüksek olup, kullanım kalitesi epeyce yüksektir.

HQD King Elektronik Sigara Türkiye Fiyat Ne Kadar?

Orijinal HQD Tek kullanımlık elektronik sigara Vape Pod markasının King modelinin Türkiye satış fiyatı ortalama 200 TL ile 250 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyat 2022 Şubat tarihi için geçerli olup, fiyatların zaman içerisinde yükselmesi yada düşmesi söz konusu olabilir.


hqd maxx tek kullanımlık elektronik sigara modeli

HQD MAXX Tek Kullanımlık Elektronik Sigara

HQD Maxx tek kullanımlık elektronik sigara modeli, King modeline göre daha büyük bir modeldir. HQD Maxx, 1400 mAh pil ve 2500 civarı çekim sunan mükemmel bir tek kullanımlık vape kalem cihazıdır. Boyut olarak aynı olmasına rağmen, King modeline göre biraz daha kalın yapıya sahiptir. HQD aroma kalitesini MAXX modelindede kullanabilirsiniz. Beğeneceğinize eminiz.

Türkiye satışı şu an için sponsorlu sitelerde stoklar tükenmiş gözüküyor bu noktada HQD King modelini satın almayı tercih edebilirsiniz.


Diğer Tek Kullanımlık Elektronik Sigara Markaları ile Kıyaslama

Türkiye’ye ilk gelen tek kullanımlık elektronik sigara markası olan Puff Bar Pil sorunları sebebi ile beklenenden önce (çok kısa sürede) pil bitmesi sebebi ile son zamanlarda epey şikayet geldiği için bu markayı es geçerek, onun yerine Vozol ve Elf Bar ile kıyaslayabiliriz. Bir kullanıcı olarak, Elf Bar kalitesi ayarında bir aroma tadı sunuyor. Vozol meyve aromalarında bir tık daha iyi ve ICE seviyesi fazla olduğu için kullanıcılar ve benim tarafımdan başarılı olduğunu bir kere daha ifade edebilirim.

Orijinal HQD Elektronik Sigara Türkiye Sipariş Siteleri

Orijinal Tek kullanımlık HQD marka elektronik sigara ürünleri satan sponsorluğu bulunan sitelerimizi sizler için paylaşabiliriz. Kapıda ödeme imkanı, İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı, hızlı teslimat ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan HQD Sipariş siteleri şunlardır;

  1. PodTurkey2.com
  2. Biraktim1.com

Tek kullanımlık diğer markalar için Vapebak.com sitemiz üzerinden inceleme yazılarımız devam edcek olup, sitemizi takip etmeye ve üye olmanızı öneriyoruz.

HQD Elektronik Sigara Yorum ve Değerlendirme

Sizde, HQD ürünü kullandıysanız ya da ürün ile ilgili merak ettiğiniz bir soru varsa konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşmanızı önemle rica ediyoruz. Yorumlarınız bizim için son derece önemli olup, uzman ekibimiz yorumlarnıızda sorularınız varsa cevap vermekten mutluluk duyacaklardır.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap