1. Ana Sayfa
  2. İnceleme
Trendlerdeki Yazı

I LOVE SALTS Marka Salt Likit Çeşitleri

I LOVE SALTS Marka Salt Likit Çeşitleri
0

I LOVE SALTS Marka Salt Likit Çeşitleri İnceleme Yazısı Vapebak sitemizde yer verdik. En Kaliteli Amerika’dan İthal I Love Salts şimdi Türkiye’de satışta yer almaktadır. Özellikle Juul Pod cihazları için tercih edilen ve yüksek kalitede müşteri memnuniyeti ile en çok satılan marka Türkiye’de de büyük bir ilgi ile tercih edilmektedir. NIC oranı olarak 25 MG ve 50 MG olarak orta derece ve sert olarak 2 çeşit üretilmektedir.

Pod Mod Cihazlarda Büyük Başarı Sağlıyor

Podmod elektronik sigara cihazlarında I Love Salts gibi salt nikotinli likitler tercih edilmektedir.  Yumuşak içim seven ve tercih eden kullanıcıların en memnun kaldıkları salt likitleri detaylı olarak yer verelim. Pod Mod cihazlarını Yeni kullananlar için, Mad Hatter Juice I Love Salts salt likit hem normal sigara ihtiyacını gidermeye ve zaman içinde sadece elektronik sigara kullanmaya başlarlar. Dolayısıyla salt likitlerin seçiminde önce yüksek nikotin içeren salt likitler tercih edilmeli sonrasında düşük seviyelerle devam edilmesi gerekir.

Mad Hatter Juice I Love Salts Juicy Apples Salt Likit

I Love Salts Juicy Apples, tatlı elma tat aroma veren ve elma tadını yoğun bir şekilde almanızı sağlar. Elma severler için iyi bir tercih olarak ifade edebiliriz. 30 ML özel şişesinde 1 adet olarak satışa sunulmuştur. 25 MG ve 50 MG olarak satışlarda mevcuttur. Genellikle 25 mg daha fazla tercih edilmektedir.

I Love Salts Spearmint Salt Likit

I Love Salts Spearmint, naneli sakız aromalı olup, fresh bir rahatlatıcı serinlik sunar. Fresh severler için üretilen bu özel aroma, yüksek kalitede üretilmekte ve asla bırakamayacağınız bir tercih olacağını belirtebiliriz. Sakız ve nanenin tatlı karışımından üretilen Spearmint, kullanıcıları soğuk kış aylarının en çok tercih edilen İsviçre Alp dağlarına taşıyor.

Mad Hatter Juice I Love Salts Sweet Tobacco Salt Likit

30 ML özel şişesinde yer alan Sweet Tobacco tatlı tütün aroması ile yeni kullanıcılar için tavsiye edilmektedir. İçeriğindeki zengin ve karmaşık aromaların tüm notalarını buhar deneyimi süresince yansıttığı bir üründür. Pürüzsüz bir buhar deneyimi sunmasıyla Juul ve pod mod e sigara kullanıcılarına farklı bir lezzet sunacak olan bu salt likit, tütün ve şekerli tatları sevenlerin vazgeçilmezi olacaktır.

I Love Salts Classic Tobacco Salt Likit

I Love Salts Classic Tobacco Salt Likit doğal ve aromasız tütün severler için üretilmiş olup, yeni başlayanlar ve sigarayı bırakmak isteyenler için tercih edilmektedir. Özellikle sigara tadına yakın olması ve gerçek sigara içme hissi sunması çok tercih edilme sebeplerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sebeple ilk başta ifade ettiğimiz üzere, yeni başlayanların meyve aromaları yerine Tobacco aromaları tercih etmenizi öneriyoruz.

I Love Salts Classic Menthol Salt Likit

I Love Salts Classic Menthol Salt Likit, gün boyu ferahlık arayanlar için vazgeçilmez bir salt likit olma özelliği taşımaktadır. 25 MG ve 50 MG olarak 2 çeşit nikotin seviyesi ile üretilmektedir. Bunu yüksek ve düşük seviye olarak tanımlayabiliriz. Mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunan bu ferahlatıcı Classic Menthol ile mentol tadını en gerçekçi şekliyle hissedecek farklı buhar deneyimlerine yelken açacaksınız.


mad hatter juice i love salts

Orijinal Mad Hatter Juice I Love Salts marka Salt Likit Siparişi İçin;

Orijinal ve Amerika’dan ithal I Love Salts marka tercihiniz için Biraktim Salt Likit çeşitleri kategorisini ziyaret ederek size en uygun olanı tercih ederek hızlı sipariş formu ile satın alabilirsiniz. Tüm ürünler kapıda ödeme, hızlı teslimat ve İstanbul içi aynı gün teslimat seçenekleri ile sipariş verebilirsiniz.


Salt Likit Nedir?

Tuzlu nikotin, yaprak tütünde bulunan ve 2015 yılında piyasaya sunulmalarından bu yana popülaritesi büyük ölçüde artan, doğal olarak oluşan bir nikotin türüdür. Nikotin tuzu e-sıvılarında kullanılan nikotin, vücuda geleneksel serbest baz nikotine göre daha kolay emilir ve daha yumuşak bir boğaz vuruşu sağladığı bilinmektedir.


Yorum ve Değerlendirmeleriniz Bizim İçin Önemli

Mad Hatter Juice Marka Salt Likit Çeşitleri inceleme makalemiz ile ilgili ürün değerlendirmelerinizi, yorum, soru ve varsa şikayetlerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Sigarayı bırakmaya yardımcı alternatif ürünler olan Elektronik Sigara ürünleri orijinal satış sitesi olan biraktim.org sitesi güvenli alışveriş ve yüksek müşteri memnuniyetini 5 yılı aşan tecrübesi ile yerine getirmektedir.

Yorum Yap