Sitemizle ilgili merak ettiğiniz her türlü soru, talep, reklam ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Tüm talep ve değerlendirmelerinize 24 saat içerisinde dönüş yapılacaktır.

Bizlere; vapebakcom(@)gmail.com adresinden mail atabilirsiniz.


reklam ve sponsorluk detayları
reklam ve sponsorluk detayları

Reklam ve Sponsorluk Detayları Listesi

Sadece 10 Sınırlı sayıda olacak sponsor ve reklam alanları için geç kalmadan katılım imkanı mevcut olup, VapeBak kalitesinde bir sitede yer almanın avantajlarını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Neden VapeBak;

Tamamen özgün ve zengin makale içeriklerine sahip olan Vapebak.com güncel ürünleri inceleyen e yüksek trafik hedefleyen bir platform olarak karşınıza çıkmaktadır. Güncel haber ve bilgilerin yer aldığı Vapebak sitesinde, üyelerin de aktif olması amacı ile puan sistemi mevcuttur. Üyeler topladıkları puanlarla, sponsorlarımızın alışveriş sitelerinde indirim kuponu kazanmaktadırlar. Bu da, daha fazla ziyaretçi ve etkileşim oluşturmanın önemini oluşturuyor.

Önemli Hatırlatma: SEO noktasında aynı sektörden aldığınız Link ya da tanıtım yazılarının etkisi normal blog yada haber sitelerinden aldığınız backlinklerden çok ama çok daha fazla bir etkiye sahiptir. Özellikle, tanıtım yazıları için açılmış sitelerden aldığınız çalışmalar sitenize fayda yerine zarar getirdiğini SEO ile ilgilenenlerin bilgisi dahilinde olduğunu bir kere daha belirtmek isteriz.

Sponsor Üyelik ve Avantajları

Sponsor üyeler, Özel Sponsor üyelik Profilleri bulunup, ziyaretçiye büyük oranda güven sunar. Her sponsor üye, kendi profilinde, Site adı ve sosyal medya hesapları paylaşır. Ayda 1 defa olmak üzere, site, ürün ve hizmetlerini anlatan bir tanıtım yazısı yayınlama hakkı vardır. Vapebak.com Sidebar (Site Yan) Kısmında Sponsorlarımız bölümünde 125×125 Şeklinde banner yer alır ve banner direkt siteye yönlendirilir.

Sponsor Ücreti 3 Aylık: 7K | Stok 4

Banner Reklam Alanları

Konu Altı Reklam Alanı ve Sidebar (Site Yan) Alanı olmak üzere 2 Adet Reklam alanı mevcuttur. Siteyi çok fazla reklam bannırları ile boğmamak ve kaliteyi düşürmemek adına Banner Reklam Alanı sadece 2 adet ile sınırlıdır.

Konu Altı Reklam Alanı – (728×90) : 3 Aylık : 5K | 1 Stok
Sidebar Reklam Alanı – (360×250) : 3 Aylık: 4K | 2 Stok

Tanıtım Yazısı

Sizin adınıza profesyonel editör ekibimiz tarafından kaleme alınacak ve 1000 Kelimeden oluşan tanıtım yazısı. Tamamen seo uyumlu olup, makale içerisinde belirlediğiniz 3 kelime ve 1 adet site adı yer alacak şekilde 4 özgün görselle birlikte listelenir. Ayda maksimum 3 adet tanıtım yazısı alınır.

Fiyat: 1 K

Footer Link

Site altında yer alan Footer Linkler 5 adet ile sınırlıdır.

3 Aylık Fiyat: 3K | Stok: 5