1. Ana Sayfa
  2. Haberler
Trendlerdeki Yazı

Juul Mango Pod 5.0 Üretimi Durduruldu

Juul Mango Pod 5.0 Üretimi Durduruldu. Yüksek Nikotin Seviyesi sebebi ile %5 oranına sahip Juul Pod üretimleri durduruldu. Son kalanlar büyük ilgi görüyor.

Juul Mango Pod 5.0 Üretimi Durduruldu
1

Juul Mango Pod 5.0 sevenlere üzücü haber vermek zorundayız. Juul Pod 5.0 NIC seviyesindeki pod üretimleri malesef durduruldu. Avrupa’da 1.8 ve 0.9 oranları üretim ve satışları devam ediyor. Yüksek Nikotin Seviyesi sebebi ile %5 oranına sahip Juul Pod üretimleri durduruldu.

Peki Türkiye’de Satışı Var mı?

Türkiye’de belirli Juul Satış sitelerinin Juul Mango Pod satışlarını yaptığını görmekteyiz. Ancak, site satış yetkilileri ile yazışmalarımıza istinaden, son stoklar olduğunu ve tekrar gelmeyeceğini belirttiler. Bu noktada fiyatların yükseldiği de görülmekte.

Herkes Alabilsin diye Juul Mango 5.0‘da Adetli Satışlar Mevcut.

Juul Mango Podları herkes alabilsin diye, satış yapan sitelerde maksimum 5 Adet satışa musade ediliyor ve 5’den fazla bir müşteriye satış yapmıyorlar. Bunun sebebi tüm Mango severlerin son mangoları kullanabilmesi sebebi ile olduğunu ifade ediyorlar.

Orijinal Juul Mango Pod 5.0 Satış Yapan Siteler Hangileri?

Juul Mango Pod 5.0 NIC oranına sahip kartuşları ülkemizde orijinal olarak satışı yapan siteleri sizler için yer veriyoruz. Stoklar tükenmeden satın almak isteyenler aşağıda sizlerle paylaşacağımız siteden satına alabilirler. Sitelerde kapıda ödeme imkanı mevcuttur.


Juul Mango Pod Kartuş Aroma Tadı Nasıl?

Juul Pod Kartuş çeşitleri içerisinde en çok satışı yapılan ve en çok beğenilen aroma çeşitleri arasında yer alan Juul Mango tropical meyve aroması ile mango severleri kendisine hayran bırakmıştır. JUUL Pod’ları, önceden doldurulmuş çeşitli e-sıvı tatlarında mevcuttur, bu da herhangi bir karışıklık olmadan kolayca değiştirilebilmesine olanak tanır, sadece eski bölmeyi çıkarın ve vapinge devam etmek için yeni bölmeyi takın.

Juul Mango Pod Bulamayanlar için Alternatif Önerimiz Salt Likit

Eğer Mango Pod seviyorsanız ve Yüksek NIC oranlı Juul Mango bulamıyorsanız, Juul boş kartuş satın alarak, yüksek NIC oranlı Tropical Mango aromalı Salt Likit satın alarak bu işlemi çözebilirsiniz. Bu noktada, “Juul Pod Dolumu Nasıl Yapılır?” konulu makalemizi inceleyebilirsiniz. Böylece hem daha ekonomik bir kullanım imkanı sağlarken, hem de sürekli ulaşabileceğiniz kaliteli ve Amerika’dan ithal salt likitleri kullanabilirsiniz. Kaliteli salt likit kullanımı sizi Juul Mango pod aromasını aratmayacaktır.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)


  1. Warning: Attempt to read property "display_name" on bool in /home/vapebak/public_html/wp-content/themes/geoit/theme-options/functions.php on line 447
    2 sene önce

    Sigarayı bıraktım sonunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir