1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Juul Sitesinden Pod Hediye Kampanyası

Juul Sitesinden Pod Hediye Kampanyası Vapebak sitemizde başlamış bulunuyor. 100 Puana ulaşan ilk 5 Üyemize Tekli Juul Pod Hediye.

Juul Sitesinden Pod Hediye Kampanyası
0

Juul Sitesinden Pod Hediye Kampanyası Vapebak sitemizde başlıyor. Vapebak.com sitemize üye olup, Yorum ve değerlendirmeleriniz sonrasında 100 Puana ulaşan ilk 5 Üyemize Tekli Juul Pod Hediye ediyoruz. Tek yapmanız gereken 100  Puana ulaşmak ve bunun için ürün inceleme bölümündeki yorum bölümüne en az 2 cümle olacak şekilde yorum ve değerlendirmelerinizi yazmanız.

Juul Pod Hediye Kampanyası Neyi Kapsıyor?

Vapebak sitemizde yer alan ürün inceleme yazılarımız altında yer alan yorum bölümüne değerlendirme giren tüm üyeler ve 100 Puana ulaşan ilk 5 üyemizi kapsamaktadır. Son Tarih 1 Nisan 2022 olup, Bu tarihe kadar süren bir süreç 29 Ocak tarihi itibari ile başlatıyoruz. Hediye sponsor sitemizde yer alan Juul Pod ürün kategori sayfasında seçeceğiniz Tekli Pod (Tek Pod) seçenekleri için geçerli tutulmaktadır.

Juul Sitesinden Pod Kampanya Sponsoru Hangi Juul Sitesi?

Vapebak sitemizin ilk sponsorlarından olan PodTurkey2.com olup, Juul Sipariş kategorisinde yer alan JuulPods sayfasında yer alan ürünlerden hediye gönderilecektir. 100 Puana ulaşıp Kampanyayı kazanan Üyelerimizi Kullanıcı isimlerini Bu makalemiz altında 1 Nisan 2022 tarihinde yayınlayacağız.

Juul Sitesinden Pod Kampanya Kazanmak için Adımlar

  • Vapebak.com sitemize üye olmak.
  • Üyelik Profilinizi eksiksiz tamamlamak. Bunlar, Avatar, Sosyal Hesaplar ve Bazı bilgiler.
  • Sitemizde yer alan Konuların altına yorum yaparak Puanı yükseltmek.
  • Puanınız, Üye Profilinize yansıtılmaktadır.

Juul Kampanyamız ile ilgili bu yazımızda merak ettiğiniz, soru ve değerlendirmelerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap