1. Ana Sayfa
  2. Juul

Juul 2 İncelemesi ve Yorumları

Juul 2 İncelemesi ve Yorumları konulu Vapebak.com sitemizde yer alan bu makalemizde sizlerle tarafsız bir anlatım sunacağız.

Juul2 İncelemesi ve Yorumları
Juul2 İncelemesi ve Yorumları
0

Juul markası elektronik sigara sektöründe büyük bir ses getirerek, sektöre yön vermiş ve kullanıcılarının büyük bir beğenisi ile tüm dünyada lider bir marka olmuştur. Tasarım, kendine özgü yapısı ve müşteri kitlesi ile telefonlarda IPhone nasıl bir etki oluşturmuşsa, Elektronik sigaralarda da, aynı etkiyi Juul Markası oluşturmuştur.

2022 yılına gelindiğinde ise, Juul markası Juul2 modelini çıkartarak tarzını bir kere daha ortaya koymuş bulundu. Daha kaliteli ve daha şık tasarımı ile juul kullanıcılarını tekrar kendisine hayran bıraktığını söyleyebiliriz. Juul ilk modeline kıyasla daha büyük bir pod haznesine sahip olup, tekrar dolum yapılmama gibi bir dezavantajını da beraberinde getiriyor. Ama üzülmeyin. Çünkü bunun çözümü var.

Bir Juul kullanıcısı olarak, hem performans hem de kalite anlamında kendini yenileyen Juul markası, Juul2 modeli ile efsane bir doyum ve buhar performansı sunuyor. Juul2 gerçekten bir harika.

2022 Yılı Mayıs ayında ciddi ses getirmiş ve başta fiyatı oldukça yüksek bir maliyetle Türkiye’de satılmaya başladı. Ancak, dolar kurunun yüksel olmasına karşı fiyatlar bir nebze normale düştüğünü ifade edebilirdik. İlk geldiğinde Juul2 Pod Kartuşları 500 TL gibi bir rakama satılırken şu an 400 TL civarında satışı yapılmaktadır.


Juul2 Pod Kartuşları ilk kartuşlara göre 4 değil 2 Adet olarak paket içerisinde yer alır. Ancak, Juul2 kartuş likit hazneleri daha büyüktür.

Juul 2 Podları Neden Doldurulamıyor?

Juul2 podların tekrar doldurulmamasının en büyük sebeplerinden biri, kartuşlara farklı, kalitesiz likitlerle doldurup markanın itibarına zarar vermesinden kaynaklı olduğunu ifade edebiliriz. Tabii bir diğer sebep ise, Juul Pod Kartuşların satışlarının daha fazla olması. Kısaca şirketin ticari misyonu.


Orijinal Juul2 Fiyatları Ne Kadar?

Juul2 Starter Kit fiyatları şu an kampanyalı olarak, 850 TL olup, sadece cihaz fiyatı 650 TL’dir. Juul2 pod 2’li kartuş fiyatları ise, kampanyalı olarak 390 TL civarındadır. Kısaca tekrar hatırlatmak isteriz ki, bu fiyatların anormal altında fiyat görürseniz bunun sahte olduğunu düşünerek dikkatli olmanızı belirtmek istiyoruz.

Juul2 Cihazı Satın Almalımıyım?

Bunun cevabı aslında biraz ekonomik, imkanınız varsa ve juul kullanıcıysanız mutlaka önermekteyiz. Arasında ciddi bir kalite farkı olduğunu, bu yazıyı yazarken kullandığım juul 2 ile beraber ifade etmekteyim. Yeni Juul2 Pod kartuş aromaları da çok hoş.

En Güvenilir ve Orijinal Juul Cihazları ve Juul2 Podları Satan Siteler

Kapıda ödeme imkanı sağlayan, hızlı teslimat, orijinal ürün garantisi veren en güvenilir Juul2 satışı yapan 2 siteyi sizlerle paylaşmak istiyorum.

  1. https://www.podturkey2.com/kat/juul
  2. https://www.biraktim1.com/juul

Juul2 Kullanıcı Yorumları

Juul cihazları ile ilgili merak ettiğiniz tüm soru, öneri ve yorumlarınızı konu altında ki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap