1. Ana Sayfa
 2. İnceleme

Kalite Arayanlara Smok IPX80 Pod Kit İncelemesi

Kalite Arayanlara Smok IPX80 Pod Kit İncelemesi konulu VAPEBAK sitemiz tarafından kaleme aldık. En çok beğenilen ve satışı artan IPX80 Elektronik Sigara modelini sizler için araştırdık.

Kalite Arayanlara Smok IPX80 Pod Kit İncelemesi
0

Smok IPX80 pod kiti incelemesi ve adından da anlaşılacağı gibi bu, 80W’a kadar güç sağlayabilen bir cihazdır. Ayrıca IP67 derecesine sahiptir, yani bir metreye yaklaşan herhangi bir derinliğe kadar su girişine dayanabilir.

Vapebak elektronik sigara inceleme sitemizde en çok talep gören ürünleri sizler için incelemeye devam edeceğiz.

Kapsül tabanlı sistemlerine aşina olan çoğu kişi Smok Nord 5 serisinin farkında olacaktır. Bunların en sonuncusu, ilk kez harici olarak ayarlanabilen bir hava akışı halkasına veya kadranına sahip olan Smok Nord 4’tür .

Elbette bu, bir pod sisteminde ilk kez bir döner hava akımı tasarımı kullanılmıyor.  Smok, Smok Nord 4 pod kitinin pil kapasitesini artırırken çift ayarlanabilir hava akışı kadranı sunarak bu fikri bir adım öteye taşıdı.

Elektronik sigara içmek nasıl bir şey ve lezzet için Smok IPX80 pod kiti nasıl?

Hadi bulalım.


Smok IPX80 Pod Elektronik Sigara Modelinden Beklentilerimiz Nedir?

Smok IPX80 pod kiti , Smok Scar P3 pod kiti, RPM2 pod kiti ve Smok Nord X ve Smok Nord 4 pod kiti ile aynı RPM2 bobinlerini kullanır .

Kitle birlikte verilen yalnızca iki bobin varyasyonu vardır; bunlardan biri doğrudan akciğer çekimi için, diğeri ise MTL stili için tasarlanmıştır. Smok IPX80 RPM2 podunun orijinal RPM bobinlerini de kabul edeceğini ve böylece vaping ihtiyaçlarınıza uygun geniş bir seçenek yelpazesi sunacağını unutmamak önemlidir.

Uyumluluk kaosu ortaya çıkmadan ve cehennemden gelen kaçınılmaz baş ağrısını geliştirmeden önce devam etsem iyi olur! yüksek sesle gülmek

Smok IPX80 pod kiti, cihazı yalnızca suya daldırmaktan değil, darbelere, darbelere ve zorunlu düşmeye karşı koruyan üçlü bir “prova” özelliğine sahiptir. Toz ve yabancı madde girişine de dayanabilir.

Smok aynı zamanda ilk kez çift döner ayarlanabilir hava akımı kontrol mekaniğini ve buna uygun olarak yeniden şekillendirilmiş yeni bir IPX80 RPM2 bölmesini kullandı. Bu yüzden umarım çok sayıda hava akışı seçeneğinden çeşitlilik bekleyebiliriz.

Son olarak, harika bir 3000 mah entegre pil ile, yeniden şarj etmeden önce en az tam bir günlük kullanım beklemeliyiz.

 

Smok IPX80 Pod Kit Kutu İçerisinde Neler Var?

Smok IPX80 bölme kitinin erken bir örnek sürümünü aldım ve kılıfına bakılırsa, Smok bölmenin su geçirmezlik özelliklerine çok önem veriyor.

smok ipx80 pod kit elektronik sigara kutu i̇çeriği

Cihazın ana özellikleri de açıkça gösterilmiştir. Aynı zamanda kolayca ayrılabilen ve içerilen içerikleri anında ortaya çıkaran bir kılıfa sahip olmak çok güzel:

 • IPX80 cihazı (3000mAh)
 • IPX80 RPM 2 kapsül (5,5 ml kapasite)
 • RPM2 örgü 0.16ohm bobin
 • RPM2 DC 0.6ohm MTL bobini
 • Tip C USB kablosu
 • Kullanım kılavuzu

Ayrıca, 5V/1A şarj ünitelerinin kullanılmasını öneren bir QC kartı ve bir güvenlik kartı da bulunmaktadır.

kaliteli ve profesyonel tasarıma sahip smok ipx80 pod kit


Smok IPX80 Pod Kit Özellikleri

Cihazın harici korumalarının bir parçası olarak dahil edilen IP67 derecesinden daha önce bahsetmiştim. IPX80 bize başka neler sunuyor?

Ergonomik olarak tasarlanmış ve ele rahat oturuyor. Aynı zamanda hafif ve cep dostudur.

Dahili pil, bulmayı bekleyeceğiniz tüm olağan korumaları içerir ve 0,001 saniyelik çok hızlı ateşleme tepki süresine sahip olduğu söylenir.

İnceleme amacıyla Fluid Black Grey yorumunu aldım ve çok güzel!

7 renk şemasıyla sunulur: Gri, Mavi, Siyah Karbon Fiber, Kahverengi, Kırmızı, Fluid 7 renk ve Fluid Black Grey.

Ayrıca 2 ml TPD uyumlu kapsül versiyonu da mevcuttur.

Smok IPX80 pod kiti, beklediğiniz gibi ayarlanabilir bir watt moduna ve hızlı C tipi şarjın çok hoş bir şekilde dahil edilmesine sahiptir. Daha önce de belirtildiği gibi, 3000 mAh dahili pil, uzun süre kendi başına kalacaktır. Bu, incelemede daha sonra bakacağımız bir şey.

Çift döner hava akışı kadranları, her iki bobini karşılamak için 180 derece dönebilir ve doğrudan akciğer veya ağızdan akciğere vaping tarzınıza uyarlanabilir.

Son olarak, Smok IPX80, watt çıkışından pil gücüne kadar gereken tüm bilgileri görüntülemek için net bir 0,96 inç renkli TFT ekrana sahiptir.

Smok IPX80 Pod Kit Teknik Parametreleri

 • Boyut 107×34,8×34,5 mm
 • Ağırlık 115g
 • Pil kapasitesi 3000mAh
 • Pod kapasitesi 5.5ml / 2ml
 • Çıkış aralığı 1-80W
 • Direnç aralığı 0.15ohm – 3.0ohm
 • Giriş gerilimi 3,3 – 4,2V
 • DC5V/1.4A şarj etme
 • IP67 dereceli
 • 0,96 inç TFT renkli ekran
 • 8 saniye kesinti

Tasarım ve Yapım Kalitesi

115 gr ağırlığa sahip olmasına rağmen cihaz elde çok ağır hissetmiyor.

Parmakları sarmaya yönelik doğal bir eğilim vardır ve bu da TFT ekranı bloke eder, ancak bu gerçekten yalnızca küçük bir yakınmadır.

Ana gövdenin önemli bir kısmı kauçuk kaplamadan oluşur ve bu, Smok IPX80 pod kitinin tabanına kadar uzanır. USB bağlantı noktasının yerleştirildiği yer burasıdır.

Yine kauçuk bir kapakla IP67 korumalıdır. Kaldırmanın en kolay yolu bulamadım ve aslında onu açmaya yönelik birden fazla girişimde beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Ben bir tırnak yiyiciyim, bu yüzden açıkçası yardımcı olmuyor.

USB bağlantı noktası da en ideal yerlerde değil.

Cihazları her zaman dikey konumda şarj etmeyi tercih ederim. Aksi takdirde, potansiyel sızıntı korkusuyla bölmeleri çıkarıyorum.

Sırt dolgusunun deri görünümü ve hissi oldukça havalı ve bu özel renk şemasını beğendim, biraz farklı.

Farklı olmayan, onu yerinde tutan çinko alaşımlı “C” çerçevesidir.

Daha önce isim vermeden burada bulunduk…

Yine de pod kitleri ile her zaman genel estetik ve ergonomiye katkıda bulunur, bu yüzden “ kırılmadıysa tamir etmeye çalışma ” anlarından biri sanırım.

Pil bölümünün her iki yanında üstte yer alan döner hava akış kadranları bulunur.

smok ipx80 renk seçenekleri


Smok IPX80 Pod Kiti Ekran ve İşlevsellik

Net, TFT renkli ekran, kalan pil miktarını bir yüzdenin yanı sıra bir simge olarak gösterir.

Mevcut güç büyük beyaz rakamlarla ve bunun yanında küçük bir kilitleme/kilit açma simgesiyle gösterilir.

Altında, bobinin direnci, voltaj (yalnızca elektronik sigara kullanırken görüntülenir), bir nefes çekme sayacı ve ekranın en alt noktasında, son elektronik sigarada harcanan süre kategorize edilir.

Smok IPX80 Pod Kit Elektronik Sigara Modeline Pod Nasıl Doldurulur?

RPM2 bölmesini pil bölümünden çıkarın

(Zaten takılı bir bobin ile) doldurma portunu açmak için silikon tıpa üzerindeki tırnağı kaldırın

Aşırı doldurmamaya dikkat ederek E sıvısını bölme bölmesine dikkatlice dökün

Sıkı bir sızdırmazlık sağlamak için silikon durdurucuyu değiştirin

RPM2 bölmesini pil bölümüne geri koyun

Vapingten önce, yeni bir bobinin , bobininizin kullanıma hazır hale getirilmesi olarak bilinen, meyve suyunun pamuğu tamamen doyurması için doldurulmuş kapsülle birlikte yaklaşık 10 dakika geçirmesi gerekir .

RPM2 bölmesi, tak ve çalıştır bobinleri kullanır, bu nedenle düz tarafları yukarı hizalamak ve onları içeri itmek yeterlidir – oldukça basit.


Smok IPX80 Pod Kit Elektronik Sigara Türkiye Fiyatı ve Orijinal Satış Sitesi

SMOK IPX80 orijinal Pod Kit Elektronik Sigara modeli Türkiye satış fiyatı ortalama 1400 TL olup, bu fiyat Haziran 2023 yılı içerisindeki güncel fiyattır. Fiyatlar farklı zamana göre değişiklik gösterebilir.

Orjinal satış yapan siteleri de sizler için aşağıda yer verelim:

smok ipx80 pod kit sipariş ver


IPX80 Kullanıcı Yorumları ve Değerlendirme

IPX80 Smok Marka pod kit ürünü ile ilgili geri dönüşler gayet olumlu. Profesyonel kullanıcılar için özellikle tercih edilen ve Profesyonel bir cihaz ile başlamak isteyenler için harika bir tercih olacağını söyleyebiliriz. Bu noktada SMOK marka IPX80 modeli ile ilgili sizde yorum, soru ve değerlendirmelerinizi konu altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap