1. Ana Sayfa
  2. İnceleme

LYFT Yeni Adı ile VELO Nikotin Torbası

LYFT Yeni Adı ile VELO Nikotin Torbası ürün incelemesi Vapebak editörleri tarafından sizler için kaleme alınmıştır. VELO Nikotin Torbası Nedir?

LYFT Yeni Adı ile VELO Nikotin Torbası
0

LYFT Yeni Adı ile VELO Nikotin Torbası ürün incelemesi Vapebak editörleri tarafından sizler için detaylı şekilde inceledik ve kaleme aldık. VELO Nikotin Torbası Nedir? Zararları Var mı? Etkisi ve sigarayı bırakma noktasındaki yorumları nelerdir. Özellikle Körfez ülkeleri ve Avrupa’nın bir çok ülkelerinde kullanılan LYFT ürünü artık VELO markası ile üretimine devam etmektedir.

VELO Nedir?

VELO, İskandinavya’da en çok satışı yapılan ve kullanıcılar tarafından büyük rabet gören bir üründür. Üst dudağınızın altına koyduğunuz nikotin ve yüksek kaliteli malzemeler içeren küçük bir kesedir.  2 Farklı seçenekle sunulan bu ürün sert ve yumuşak NIC ile 3 ve 6 mg olarak satıştadır. Her bir paket içerisinde 20 Adet teklif torba vardır.

VELO NİKOTİN TORBALARI

Nikotin poşetleri çeşitli tatlarda gelir. Sıcak, sakin bir kumsalda uzanabilmeyi mi dilerdin?

Bu büyüleyici kaçış hissini , tropikal meyveli tatların eşsiz karışımımız olan Tropic Breeze‘de paketlenmiştir. Yoksa nane ve nanenin yoğun, ferahlatıcı tatlarını mı tercih edersiniz? Ice Cool , Freeze ve Polar Mint gibi her duruma uygun nane çeşitleri mevcuttur. . En yeni nikotin poşet çeşitlerini keşfetmeniz için ürün çeşitlerini sizler için Vapebak.com sitesinde yer veriyoruz.

Size yüksek yoğunluk, aşırı serinlik ve kalıcı tazelik verecek bir ürün mü arıyorsunuz? Öyleyse, VELO/LYFT Freeze X-strong ile tanışın! Bu yüksek mukavemetli kese, güçlü nane aroması, sıfırın altında mentol yanması ve güçlü 10,9 mg/kese vızıltısıyla sunulmaktadır.

VELO Pratik Kullanım Sunar

VELO’nun harika yanı, yukarıda sıralanan her şeyi kimsenin haberi olmadan deneyimleyebilmenizdir! Keseler ince ve hafiftir, 0,7 gram ağırlığındadır, bu nedenle her zaman, her yerde pratik şekilde kullanım imkanı sunar.

Dudağınızın altına gizlice otururlar. Ayrıca kumaş süper yumuşaktır, rahatlık sağlar ve diş eti tahrişi olmaz. İçeriğinde tütün olmadığı için dişleriniz beyaz kalacak ve nefesiniz nane gibi ferah olacaktır. Bu marka, nikotinin başlamasını beklemenin yorucu olabileceğini ve bu nedenle nem, pH ve tuz seviyelerinin hızlı bir salınım için optimize edildiğini kabul ediyor.

Dikkat! NIC bağımlılığı sebebi ile Sigara içmeyenlere ve 21 yaş altı yetişkin olmayanlara kesinlikle önerilmez, satılamaz ve tavsiye edilemez.

İçerik beyanı
Su, dolgu maddeleri (E460), aroma arttırıcılar (tuzlu su), aromalar, nikotin, ksilitol, koyulaştırıcılar (E401), asitlik düzenleyiciler (E500), salmiak tuzu, tatlandırıcılar (E950).


VELO NİKOTİN TORBASI KULLANIMI?

velo ni̇koti̇n torbasi kullanimi?

VELO’nuzu açmak için, kutunun üzerindeki yönergeler boyunca kapağı çevirmeniz yeterlidir. Tek bir kese çıkarın ve üst dudağınızla sakız arasına sıkıştırın. Nikotinin serbest bırakıldığını bu şekilde bildiğiniz bir anlık karıncalanma hissi hissedeceksiniz. Bu sansasyona alışacaksınız ve zamanla kaybolacak.


velo nic torbası sipariş ver


VELO Çeşitleri Nelerdir?

VELO Ruby Berry Mini, VELO Tropik Esinti Mini, VELO Ice Cool, VELO Polar Mint, Freeze…

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap