1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Sitemizde Son 2 Sponsor Kontenjan Kaldı

Vapebak Sitemizde Son 2 Sponsor Kontenjan Kaldı. Kontenjan bitmeden sitemize hemen üye olup, sponsor olabilirsiniz.

Sitemizde Son 2 Sponsor Kontenjan Kaldı
0

Vapebak Sitemizde Son 2 Sponsor Kontenjan Kaldı. Kontenjan bitmeden Vapebak Elektronik Sigara inceleme sitesimizde hemen üye olup, sponsor başvurusu için mail atabilirsiniz. Sadece Sponsorluk için 2 kontenjanlık site  kalmış olup, bu özel ayrıcalığı sizde yaşayın.

Vapebak Sponsorluk Avantajları Nelerdir?

Elektronik Sigara İnceleme sitesi olan Vapebak sitemize sponsor olanlar Google arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanın avantajını yaşamış olacaklar. Hızlı İndexleme, SEO Desteği ve Güvenilirliği sağalyan onaylı / Sponsorlu üyelik ile sadece seçkin sitelere de yer vereceğimizi hatırlatmak isteriz.

Maddeler Halinde Sponsorluk Avantajları

  • Sponsor olan sitenin, Google arama motorunda Otoriterliğini artırılması.
  • Hedeflenen kelimelerde Google arama motorlarında Üst sıralara çıkması.
  • Ayda 3 Tanıtım Yazısı Vapebak.com Sitesinde Yayınlamak.
  • 125×125 Banner Alanı ile Sponsor Üye Olarak Yer Alması.
  • Sosyal Medya Hesaplarında Tanıtım Yazılarınızın Yer Alması.

Daha fazla sponsorluk bilgisi ve diğer detaylar için Vapebak İletişim Sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sponsor Olma Şartı Getirildi?

Sektörde en az 2 yıl hizmet veren ve Google aramalarında müşteri şikayeti %4 ‘ü geçmeyen satış siteleri sponsor olabilmektedirler. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti yüksek ve hızlı teslimat avantajı sağlayan ve orijinal ürün satan siteleri sponsor olarak kabul etmekteyiz.


Hızlı Büyüyen Güncel ve Özgün İçeriklere Sahip Vapebak

Onlarca ve hatta yüzlerce backlink alan çöp siteleri bir kenara atın ve boşuna ödeme yapmayın. Kaliteli, aynı sektörden ve güncel içeriklere sahip Vapebak.com hızla büyümeye devam ederken, geç kalmayın ve uygun fiyata sizde Vapebak.com bünyesinde özel statu olarak yer alın.

En popüler ve kullanıcı tarafından kullanılan yüksek kaliteli cihaz ve markalar olan, Juul Fiyat, IQOS Modelleri, IQOS Heets çeşitleri başta olmak üzere,  Kaliteli Salt Likit, Uwell Elektronik Sigara ve Vaporesso modelleleri ile beraber Smok Elektronik Sigara modellerini tarafsız olarak inceleyerek detayları ve size uygunluğunu anlatan bir site ile yayın hayatımıza devam etmekteyiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Tüm Elektronik Sigara Sorularınız için Bir tık yanınızdayız

Tüm Elektronik sigara marka ve modelleri başta olmak üzere, Salt Likit ve tek kullanımlık Vape Pod modelleri ile ilgili merak etiğiniz, aklınıza takılan ve kullanmayı düşündüğünüz soru, öneri ve talepleriniz için bize ilgili İnceleme yazımız altında ki yorum bölümünden ya da iletişim sayfamızda ki mail adresimizden bizlere hiç çekinmeden yazabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorularınızı cevaplamaktan büyük mutluluk duyacaklardır.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap