1. Ana Sayfa
  2. Smok

Smok NfiX Kit Ürün İncelemesi

Smok NfiX Kit Ürün İncelemesi
0

Smok NfiX Ürün İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları. Nfix Elektronik Sigara Kullanımı, Fiyat ve Değerlendirme Yazı dizimizde Smok kalitesinin Nfix modelini sizler için değerlendirdik. Hadi şimdi başlayalım.

Smok NfiX Teknik Özellikleri

Nfix, taşınabilir bir pod vape’dir, ancak bu yenilikçi cihaz, önemli verileri görüntüleyebileceğiniz ve vape’inizin watt değerini 1-25 watt arasında ayarlayabileceğiniz 0,69 inçlik bir OLED ekrana sahiptir. SMOK Nfix kendi sınıfında hızlı, Type-C şarj sistemine sahiptir. Güçlü bir yerleşik 700 mAh pil olma bu Pod Vape sadece 32 gram ağırlığında.


SMOK Nfix Kit Kutusu ve İçindekiler

Nfix Kitim, 700mAh pil, iki adet 3mL 0.8ohm bölme, C Tipi şarj kablosu, bir kullanım kılavuzu ve bir garanti kartı içeren, küçültülmüş dolgulu bir kutu içinde geldi.

Çift örgü bobinler doğrudan bölmenin içine yerleştirilmiştir. Spesifikasyonlar direnç aralığının 0,6 ila 3,0ohm olduğunu söylese de, bugüne kadar SMOK, .08ohm’dan başka dirençli Nfix bölmeleri satmamaktadır, bu yüzden elde ettiğiniz budur.


SMOK Nfix Etkinleştirme

Güç düğmesine 5 tıklama ile Nfix’i açın. OLED penceresi size watt göstergesini, direnç ekranını, voltaj çıkışını, kalan şarj miktarını ve nefes sayısı ekranını gösterir . NOT: Direnç ekranı, siz nefes alana kadar ohmları göstermez.

Watt Ayarları

Ekranı gördüğünüzde, güç düğmesine 3 kez basın. 

Flaşlı ekran ve butona basarak watt değerini arttırabilirsiniz. Tercih ettiğiniz vat miktarına ulaştığınızda, durun ve 3 saniye içinde gösterilen vat miktarı yerine kilitlenecektir.

Yaklaşık 17-20 watt’ta vaping öneririm, ancak 1-25 watt arasında herhangi bir yere ayarlayabilirsiniz.

Büyük Bulutlar ve Lezzet için 25 Watt Yeterli mi?

Kesinlikle! Çoğu gazete, Nfix’in tadını çıkarmak için o kadar fazla şeye ihtiyaç duymaz. Gücü 20 watt’ın altında tutabilirseniz piliniz daha uzun süre dayanır.

Puf Sayacı Okuma ve Sıfırlama

Puf Sayacı, kaç kez nefes aldığınızı gösterir. Sayaç, cihazı her kapattığınızda veya bölmeyi çıkardığınızda (cihaz açıkken bile) sıfırlanır. Evet, sayacı sıfırlamadan bölmeyi kaldırabilseniz iyi olurdu, ancak bu bir seçenek değil.

Bir nefes çektiğinizde, ekrana bakın, ekranın sağ alt kısmında nefes miktarınızı gösterecektir.

Şarj Göstergesi Hakkında

Ekran her zaman pilinizde kalan şarj miktarını gösterecektir. Şarjınızın %36’sı kaldığında Şarj Göstergesi görünür. Bu harika bir özelliktir ve herhangi bir “düşük pil” uyarısı almayacağınızı garanti eder.

Güçlü 700mAh şarj edilebilir pil ve Type-C arayüz şarj sistemi ile Nfix’in çok hızlı şarj olmasını bekleyebilirsiniz, özellikle de tamamen tükenmeden şarj ederseniz! Pil ne kadar süre şarj tutacak? Bu hileli bir soru. Tüm vapeler gibi, bu gerçekten vaping tarzınıza ve ne sıklıkla vape yaptığınıza bağlıdır.

Bununla birlikte, vape kullanırken pili tamamen tüketirseniz, tam şarj olması için 60 dakika boyunca yeniden şarj etmeniz gerekir.

Nfix’in Diğer Özellikleri

Tüm SMOK vaping cihazları gibi, Nfix de bu önemli yerleşik güvenlik özelliklerini içerir. 8 saniyelik bir kesinti (asla aşırı ısınmayacak), kısa devre koruması ve düşük pil uyarısı var.

SMOK NFiX Nasıl Kullanılır?

Nfix’iniz açıldığında ve ayarlandığında, vaping kolaydır. Nefes aldığınızda otomatik çizim özelliği aktif olduğu için herhangi bir tuşa basmanız gerekmez.

Bazı gazeteler çekilişi biraz fazla gevşek bulabilir. Bu, pildeki hava deliklerinden kaynaklanmaktadır. Daha sıkı bir çekmeyi tercih ederseniz, parmak(lar)ınızı bir veya iki hava deliğinin üzerinde tutmanız yeterlidir. Kolay bir çözüm olduğu bilinen bandı da kullanabilirsiniz.

Nfix’i Vaporfi’nin High VG Custom Blend e-sıvılarından biriyle test ettim .

Meyveli bir buhar istedim, bu yüzden Watermelon Wave, Blueberry Blast ve Berry Bash’in eşit kısımlarını seçtim. Lezzet ve buhar harikaydı (hava deliklerinden birini kapattığımda daha da iyi oldu?

Büyük 3ml kapsül kapasitesini seviyorum. SMOK MICO Portable Vape Pod’un iki katından daha büyük ve 2 ml’lik yetersiz bir e-meyve suyu kapasitesine sahip olan SMOK NOVO 4’ten üçte bir daha büyük .

Watt’ımı 15 watt’ta tuttum ve gün boyunca Nfix’imi açıp kapattım. E-sıvı en az 2,5 gün sürdü.

Çözüm:

SMOK’un en yeni hepsi bir arada pod vape’si – Nfix muhtemelen yeniden doldurulabilir vape’m olacak. Hafiftir ve elinizde harika bir his verir. Bölme, 3 ml’lik büyük bir e-sıvı tutar, böylece yeniden doldurmak zorunda kalmadan günlerce gidebilirim.

Type-C şarj cihazı sayesinde pil ömrü de harika.

Hafif ve taşınabilir olan bu pod vape, sınıfındaki (bugüne kadar) birçok özelliğe sahip bir OLED pencereli tek vape olması bakımından benzersizdir. Watt’ınızı yalnızca 1-25 watt arasında ayarlamakla kalmaz, aynı zamanda kullanışlı bir nefes sayacı, bir ohm okuyucu ve bir pil şarj göstergesi görüntüler.

Type-C şarj cihazı kullanılarak cihazın şarj edilmesi çok hızlı oldu.

Hem lezzet hem de buhar üretimi mükemmeldi, ancak çekişin biraz gevşek olduğunu görebilirsiniz. Bu, pilin hava deliklerinden kaynaklanmaktadır. Elbette, pil hava deliklerinden birini veya her ikisini de bantlayabilirsiniz, ancak bu, kırık bir gözlük çerçevesini bantla sabitlemeye benzer. Neden tasarımı mahvediyorsun? Deliği parmağınızla kapatmak kadar kolaydır. Ben şahsen bir MTL vape’de bile daha gevşek bir çekilişi tercih ederim.


Smok NFix Tanıtım Videosu


SMOK Nfix Kullanıcı Yorumları ve Değerlendirme

SMOK Nfix’i denediniz mi? Ne düşündüğünüzü bilmek isteriz, bu nedenle yorumunuzu, soru ve değerlendirmelerinizi aşağıdaki yorumlara ekleyebilirsiniz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap