1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Ucuz ve Sahte Elektronik Sigara Likitlerine Dikkat

Ucuz ve Sahte Elektronik Sigara Likitlerine Dikkat. Sağlınız için Merdiven altı üretilen ucuz, kalitesiz ve sahte Likit ve salt likitlere karşı dikkatli olunuz

Ucuz ve Sahte Elektronik Sigara Likitlerine Dikkat
0

Ülkemizde satışı yapılan ucuz ve sahte Elektronik Sigara Likitlerine karşı lütfen dikkatli olunuz. Sağlınız için Merdiven altı üretilen ucuz, kalitesiz sahte Likit ve salt likitlere karşı dikkatli olmanız gerektiğini hatırlatıyor, sahte likitlerin nasıl anlaşılacağı konusunda sizlere bir fikir sunmak istiyoruz.

Ucuz ve Sahte Elektronik Sigara Likit Nasıl Anlaşılır?

Öncelikle şunu söylemek isteriz ki bu sahte olayı sadece Elektronik Sigara likit için geçerli değil bir çok ürün için geçerlidir. Malesef kaliteli ve çok satılan ürünlerin taklitleri yapılarak, insanları aldattıkları ve mağdur ettiklerini hepimizi biliyor ve duyoruz. Hele ki bu durum sağlık olduğunda daha da önemli bir konu haline geliyor. Bu durumda dikkat edilmesi gereken bir kaç kriteri sizlerle paylaşmamıza izin verin.

1. Likit Fiyatlarına Bakarak Anlayabilme

Elektronik Sigara Likit ve Salt likit çeşitlerinin tamamı ithal olup, yerli likitlerden mutlaka uzak durulması gerekir. Avrupa ve Amerika’da kendini kanıtlamış likit markaları bu konuda başarı sağlamış ve bir çok onayı da almıştır. Likitler Avrupa ve Amerika’da ortalama 5 – 12 Dolar seviyelerindedir. Bahsettiğimiz bu likitler Premium yani üst kalitede ki likitler için belirtebiliriz.

Bu likitlerin ülkemize gelmesi ve satılması sürecinde de bir kaç el değiştirmesi ve her el değiştirme sürecinde 1-2 dolar eklenmesi ile ortalama kaliteli bir likitin fiyatı  15 -20 doları bulmaktadır. Sitelerde satışıda yine aynı şekilde 2-5 dolar eklenince ortalama fiyatlar 30/50 ML için 200 TL ile 400 TL bandında satılması normaldir.

Bu fiyatların çok ama çok altında 50 TL / 100 TL gibi rakamlara satışı yapılan likitler doğal olarak sahte olması yüksek muhtemel olarak değerlendirebiliriz.

2. Olmayan Marka Aldatmacası

Bazı internet sitelerinde olmayan markaların likitleri varmış gibi lanse edilerek aynı isimle likit üretip bu markaların satışını yapıldğı görülmektedir. Üstelik 1. maddede de belirtiğimiz üzere bu likitleri, 100 TL’nin altında ucuz şekilde sattıkları görülmektedir. Bu doğrultuda satın aldğınız likitlerin markasını yurt dışı sitelerinde de araştırıp incelemenizi önermekteyiz.

3. Ev Yapımı Demlenmiş Likit Kendim Kullanıyorum Gibi Süzlü Sözlere Kanmayın

Salt Likit değilde Normal Elektronik Sigara Likit çeşitlerinde bazı satıcılarda bunları duymuş olabilirsiniz. Kendilerini Kimya Mühendisi gibi anlatıp, bu işi 19. yy. beri 8. kuşak biz yapıyoruz edasıyla anlatıp, “Bu likiti taze demledim böyle bir likiti dünyanın hiç bir yerinde bulamazsınız. Bizim özel markamız. vb.” söylemlere kesinlikle itibar etmeyin. Likit aroması ilk başta çok lezzetli gelmiş olsada, fabrikasyon olmayan likitlerin sağlık açısından ciddi problemler oluşturduğu gerçeğini hatırlatmak isteriz.


Kaliteli I Love Salts Salt Likit çeşitleri ve ürünlerle ilgili merak ettiğniz konuları ilgili etiket sayfalarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Elektronik Sigara Likit ve salt likit kalitesi ya da bu yazımız ile ilgili merak ettiğiniz tüm soru, öneri ve taleplerinizi konu altında yer alan Yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için çok değerli olduğunu hatırlatır, uzman arkadaşlarımız tüm soru ve önerilerinize cevap vereceğini belirtmek isteriz.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap