1. Ana Sayfa
 2. Uwell
Trendlerdeki Yazı

Uwell Caliburn A2S Pod Kit İnceleme ve Sipariş

Uwell Caliburn A2S Pod Kit İnceleme ve Sipariş vereceğiniz güvenilir Caliburn satış sitesi. Caliburn A2S ürün önerisi. Kullanıcı yorumları ve A2S Coil

Uwell Caliburn A2S Pod Kit İnceleme ve Sipariş
0

Uwell Caliburn A2S Pod Kit İnceleme ve Sipariş verebileceğiniz güvenilir siteleri sizler için Vapebak Elektronik Sigara inceleme sitesinin bu makalesinde detaylı olarak yer vereceğiz.

Caliburn serisi, Uwell Caliburn A2S’yi pazara sunacağını açıkladığında Caliburn serisinin dokuzuncu versiyonu ile teslimat yapmaya devam ediyor. Önceki pod kitlerine benzer bir görünüme sahip olsa da, bu incelemede analiz edilmeye değer birkaç önemli özellik var.

İster sigarayı bırakmayı uman yepyeni bir kullanıcı olun , ister doğru kiti bulamayan köklü bir ağızdan akciğere elektronik sigara kullanıcısı olun, ister ikincil bir MTL kitine ihtiyaç duyan bir DTL kullanıcısı olun, ister A2S pod elektronik sigara, tonlarca lezzet ve rahatlık sunar akıllı görünümlü bir sette kaliteli bir içim deneyimi sunmaktadır.

Uwell Caliburn A2S, Seride Oyun Değiştirici İddiası

Uwell, Caliburn öne çıkan en büyük özelliği, aromayı taze tutmanın yeni yollarını bulmaya devam ediyor ve A2S, daha önce elektronik sigara fanatikleri için mevcut olan farklı kitlerin bir karışımı olarak ilan ediyor.

Önceki Caliburn A2 ve Caliburn G2 ağızdan akciğere buharlara ürkütücü bir şekilde benzer görünse de , memnuniyetle karşıladığımız ve sevdiğimiz birkaç değişiklik ve modifikasyon içeriyor.

A2S, cebinde ateş düğmesinin patlamasından hoşlanmayanlar için yalnızca otomatik çekme seçeneğine sahip ilk pod kitidir. Böylece sigarayı içer gibi ağzınıza götürüp üfleyerek içinize çekebilirsiniz.

Artı, her zaman harika bir tat verdiğini not etmemiz gereken aynı 0,9 Ohm bobinleri kullanmasına rağmen, tamamen değişen pod sistemidir. Artık baştan sona oldukça görünür, e-sıvı seviyenizi her açıdan ve en önemlisi ilk kez yan dolgu eklediklerini görebilirsiniz. Uwell, bunun geçmişte üst dolgu bölmelerinin yaşadığı sızıntı sorunlarına yardımcı olacağını duyurdu.

uwell caliburn a2s pod kit zarif görünüm ve pratik kullanımı

Uwell Caliburn A2S Temel Özellikler ve Parametreleri

 • 520mAh pil kapasitesi
 • Otomatik çiz
 • MTL elektronik sigara
 • Yan doldurma portu
 • Örgü bobinleri
  Hızlı şarj cihazı – 30 dakikada %90
 • E-sıvı penceresi
 • 2 ml doldurulabilir kapsül
 • Maksimum 15W çıkış
 • Ağırlık: 30g
 • 110mm x 21mm x 12mm

Nasıl Buharlaşır?

Cihazı ayarlamak için hava akışı olmadığı düşünülürse, oldukça iyi buharlaşıyor. 15W’a kadar güce ulaşan, içindeki kapsül ve bobine göre ayarlar. Bu cihazın harika yanı, önceki Uwell Caliburn A2 bölmesiyle de değiştirebilmenizdir . Harika bir tat için aynı Pro Focs teknolojisine sahiptir, ancak temel fark, eski sürümdeki üstten doldurma yöntemidir.

İkincisi biraz daha sıcak ama biraz daha gevşek bir vape verir, bu yüzden neyi tercih ettiğinize bağlıdır. Her iki kapsül de yüksek PG veya nic tuzlarla iyidir ve hatta kısıtlayıcı bir doğrudan akciğeri de deneyebilirsiniz. Bunu pek iyi yapmıyor ama denemeye istekliysen, seçenek orada. İlk Caliburn günlerinden bu yana, Uwell pod elektronik sigara pazarını Caliburn G ve G2 gibi çok çeşitli gizli küçük pod kitleri ile geliştirdi ve yüksek Ohm dirençlerinde bir dizi örgü bobini ile herhangi bir yüksek seviyeden en iyi tadı ortaya çıkardı. PG e-sıvı veya nik tuzu.

Her A2S pod vape ile, bobinin ömrü boyunca tutarlılığı korurken doku pürüzsüz ve zengindir. 1,2 Ohm bobin ömrünü kaybettiğinde, kitle birlikte gelen aynı dirençli diğer bölmeye geçebilirsiniz (bu, herhangi bir elektronik sigara için hoş bir eklentidir).


uwell caliburn a2s coil bobinleri hakkında detaylar - vapebak

A2S Coil Bobinleri Hakkında

Uwell, yeni A2S bölmelerine takılan yeni bobinlerle tekneyi fazla zorlamadı. Üst dolumdaki önceki 0,9 Ohm’a kıyasla 1,2 Ohm’luk biraz daha yüksek bir dirençle, elektronik sigara deneyimi benzer olacağından, sigarayı bırakma planlarından yeni çıkan ağızdan akciğere kullanıcılar için çekiş daha iyidir. Caliburn A2S‘yi kullanma deneyiminiz boyunca bobinleri değiştirmeniz gerekmediği için de hoş geldiniz.

Yeni başlayanlar için bu idealdir çünkü vaping yolculuğunun başlangıcındaki herhangi bir kafa karışıklığını veya belirsizliği ortadan kaldırır. 1,2 Ohm, bölmenin altında belirtilen otomatik çizim yaptığınızda 12W olarak ayarlanır.

İşlevsellik ve Cihazın Kullanımı

Cihaz olabildiğince basit, ancak aynı zamanda süper şık ve şık görünüyor. Uwell, düğme seçeneğini ortadan kaldırdığı için, bu, herhangi birinin seçimini beğenen bazı gazeteleri üzebilir, ancak Uwell, deneyimi olabildiğince kullanıcı dostu hale getirmekle ilgilidir ve belki de Caliburn A2 ile bunun olması gereken bir şey olduğunu düşündü. değiştirmek. Bölmeleri değiştirebildiğiniz için, düğme olmaması fikrinden hoşlanıyorsanız ancak üstten dolgulu A2 bölmelerini tercih ediyorsanız, bunları ekleyebilir ve A2S cihazında yalnızca otomatik çizim yapabilirsiniz.

Her iki pil kapasitesi de aynıdır, böylece aynı uzun ömürlülüğü elde edersiniz, bu da MTL vaping için hemen hemen yeterlidir. Cihaz, type-c USB ile yalnızca 30 dakikada %90’a kadar şarj olur, bu nedenle şarjınız azalmaya başlarsa tekrar harekete geçmeniz uzun sürmez.

Sıvıları doldurmak, likit doldurmak için yeterli alanı kolayca boşaltmak için açtığınız ve ardından 360 derecelik bir dönüşle sola veya sağa doğru ittiğiniz yeni bir geniş yandan doldurma kauçuk tıpa kapağı ile süper pratik bir kullanım sağlar.

Uwel Caliburn A2S Kitinin Önemli Avantajları

 • E-sıvı sızıntılarını önlemeye yardımcı olmak için yan dolgu bölmesi tasarımı
 • Yeni bir hafif matris tasarımı ile serin pil ömrü gösterge sistemi
 • Düğmesiz bir kit, zahmetsiz vaping için yalnızca otomatik çizim anlamına gelir
 • Fantastik lezzet ve sıkı MTL nefesi
 • Hızlı bir şekilde tamamen şarj olma özelliği

Sipariş Verebileceğiniz Uwell Caliburn A2S Pod Kit Satan Güvenilir Siteler

Uwell Caliburn serisi tüm elektronik sigara modellerinin satışını orijinal olarak yapan güvenilir internet sitelerinin listesini sizlere sunuyoruz.

 1. Pod Turkey Caliburn A2S Pod Kit ürün satış sayfası
 2. Vozol.info Sitesi Caliburn A2S Pod Kit ürün sayfası
 3. Buhardan Sitesi Pod Kit Ürün sayfası

uwell caliburn a2s pod kit sipariş ver


Uwell Caliburn A2S Pod Kit Kullanıcı Yorumları

Uwell Caliburn A2S Pod Kit elektronik sigara ürününü, kullanıcıların memnun kaldığı ve hem başlangıç seviyesi hem de profesyonel kullanım için yeterli bir cihaz olduğunu ifade edebiliriz. Siz de, Caliburn A2S Pod Kit Kullanıcı yorumları için aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Özetle

Caliburn serisi aracılığıyla Uwell, elektronik sigaraları baskın tek kullanımlık pazardan, kullanımı kolay, güvenilir, kompakt pod elektronik sigara kitlerine yönlendirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Lezzet açısından benzer bir görünüme, güvenilirliğe ve tutarlılığa sahiptirler. Dokuz cihazlık seri boyunca hemen hemen aynı bobinle aynı kitin çok fazla versiyonunu yapmış olsalar da, Caliburn’ü geliştirdiler. Caliburn’ü orijinalinden Caliburn G’ye ve daha sonra A2 ve şimdi de A2S ile modern zaman kağıtlarına uyarlayarak değiştirdikleri için marka için ilginç bir yolculuk oldu.

Bugün incelediğimiz bu son sürüm, 30 g hafif ve cep dostu, her vuruşta bol miktarda lezzet sunan ve pratik bir yapıya sahip kompakt bir kapsül gerektiren ağızdan akciğere gazeteler için kesinlikle bir iş çıkarıyor. Caliburn serisindeki önceki pod kitlerinden, sadık hayranlar tarafından hoş karşılanmayacak birkaç değişiklik var, ancak yine de Uwell’den her zaman hayran olduğumuz aynı performansı sunuyor. Pek çok yeni çocuk bezi için bu, kusursuz ve etkili bir deneyim sağlayan çoklu bölme seçeneklerine sahip ideal kittir.

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap