1. Ana Sayfa
 2. İnceleme
Trendlerdeki Yazı

Uwell Caliburn KOKO Prime İncelemesi

Uwell Caliburn KOKO Prime İncelemesi
0

Uwell Caliburn, Uwell’in en popüler elektronik sigara markalarından biridir. Bu nedenle orijinal Caliburn pod sistemi bu kadar büyük bir başarı elde ettiğinden beri bu ürünü sağmaları şaşırtıcı değil. Vapebak Elektronik Sigara inceleme sitesi tarafından sizler için kullandık, inceledik ve değerlendirmeye aldık.

Caliburn Koko’yu, Caliburn G’yi gördük ve şimdi de Uwell Caliburn Koko Price’a sahibiz. Neyse ki, bunlar sadece aynı değil, aynı zamanda her şeyi başlatan pod sisteminin önemli ölçüde geliştirilmiş versiyonlarıdır. Öyleyse Uwell’in Koko Prime ile ne yaptığını görelim, olur mu?

Uwell Caliburn Koko Prime Teknik Özellikleri

 • Boyutlar: 68 mm x 45,6 mm x 16 mm
 • Ağırlık: 48g
 • Malzeme: PCTG, PC+ABS
 • Pil: 690mAh (çıkarılamaz)
 • Güç: maksimum 15W
 • E-sıvı kapasitesi: 2 ml

Caliburn Koko Prime Paketleme ve Sunum

Caliburn’ün en yeni versiyonu, ön tarafında gerçek tasarımını gösteren bir renk sıçramasıyla birlikte pod sisteminin bir resmini ve arka tarafında içerik listesi ve üretici bilgilerinin yer aldığı dikdörtgen bir karton kutu içinde gelir.

Kutunun içinde, Strafor tutucudaki kendi yuvasına oturan tine vape pod’umuz, daha küçük bir aksesuar kutusu (bir USB Type-C şarj cihazı, ekstra bir bobin kafası ve bir kordon) ve bir kullanım kılavuzu var. ve garanti kartı. Dürüst olmak gerekirse, oldukça standart başlangıç ​​kitiniz, ne daha fazlası ne daha azı.

uwell caliburn koko prime tasarım yapısı ve kalitesi
uwell caliburn koko prime tasarım yapısı ve kalitesi

Caliburn Koko Prime Tasarım ve Yapım Kalitesi

Fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi yeni Koko Prime pod sistemi, bir süre önce incelediğimiz Caliburn Koko’ya çok benziyor. Bu sefer gözle görülür şekilde daha eğimli olmasına rağmen aynı genel şekli, aynı yeniden doldurulabilir bölmeleri ve hatta büyük ‘KOKO‘ logosunu koruyor. Ancak bu küçük adamda göründüğünden çok daha fazlası var.

Öncelikle görsel değişikliklerle başlayalım. Prime, orijinal Koko’dan biraz daha kalındır, bu, artırılmış pil kapasitesi (520mAh’ye kıyasla 690mAh) ile haklı bir değişikliktir ve aynı zamanda bölmelerin doldurma portu için bir kapak görevi gören farklı şekilli bir ağızlığa sahiptir.

Ama belki de en belirgin değişiklik, manyetik olarak birleştirilmiş dekoratif panellerin kullanımıdır. Örneğin, Koko Prime’ın rengarenk dış yüzeyinden sıkılırsanız, fotoğraflarda gördüğünüz o küçük çentiğe tırnağınızı sokarak metalik panelleri kolayca ayırabilir ve bölme sistemini onsuz kullanabilir veya yeni bir çift takabilirsiniz. .

Daha önce Vapelustion Hannya Nano’da olduğu gibi pod sisteminde kullanılan manyetik değiştirilebilir panelleri gördük, bu yüzden bu en yenilikçi özellik değil, ancak ekstra bir kişiselleştirme katmanı ve bu her zaman güzel. Bununla birlikte, seçenekler açısından çok fazla çeşitlilik yok gibi görünüyor, bu da mevcut tüm seçeneklerin farklı renkte boya sıçramalarına sahip olduğu anlamına geliyor.

Altta USB şarj portunun konumlandırılmasını sevmiyorum, bu da Koko Prime’ı dik olarak şarj edemeyeceğiniz anlamına geliyor, ancak USB Type-C ve bu kesinlikle bu tür için büyük bir artı. vaping cihazı.

Gerçekten etkileyici değişiklikler ilk bakışta göze batmıyor ama performans açısından büyük fark yaratıyor. Bölmeler hala, pod sisteminin ince tarafında, e-meyve suyu seviyesini kontrol edebileceğiniz o güzel küçük pencereye sahiptir, ancak daha da önemlisi, artık değiştirilebilir bobin kafaları kullanıyorlar. Caliburn G’ye zaten aşina iseniz, bu yeni bir şey değil ama daha eski Caliburn kullanıcıları için çok büyük bir değişiklik.

uwell caliburn koko prime bobin atomizer yapısı

Orijinal Caliburn’ün tek kullanımlık kapsülleri çok güzeldi, sonuçta tarihin en popüler elektronik sigara kapsüllerinden birinden bahsediyoruz, ancak bu değiştirilebilir bobin kafaları, elektronik sigaraların çoğunu büyük ölçüde düşürdükleri için kesinlikle çoğu elektronik sigarayı daha da memnun edecek. uzun vadede vaping maliyeti, artı daha fazla seçenek açar.

Caliburn Koko Prime, iki adet 1Ω yuvarlak telli MTL bobin başlığıyla birlikte gelir, ancak cihazı ayrı bir satın alma olarak mükemmel bir 0,8Ω örgü bobin başlığıyla da deneyebilirsiniz. Uwell neden kite her bobinden bir tane dahil etmedi, size söyleyemedim

Prime versiyonu ayrıca, en etkileyici olmasa da kesinlikle çalışan ustaca bir hava akışı kontrol sistemine sahiptir. Bölmenin altında, bobin kafasının yanında küçük bir hava deliği göreceksiniz. Pod’u pil ünitesine nasıl yerleştirdiğinize bağlı olarak, elektronik sigara kullandığınızda daha az veya daha fazla hava akışı elde edersiniz. Koko Prime’ın ince tarafında, bölmenin altındaki deliğe bağlanan küçük bir hava yuvası daha vardır ve biri diğerinden ne kadar uzaksa, çekiş o kadar kısıtlı olacaktır.

Anlatıldığı gibi, Caliburn Koko Prime en gelişmiş hava akışı kontrol sistemine sahip değil, ancak oldukça başarılı ve bu ilkel bölme sistemindeki her türlü hava akışı kontrolü bir artı olarak karşımıza çıkıyor.

uwell caliburn koko prime renk seçenekleri


Uwell Caliburn Koko Prime Pil Ömrü ve Performansı

Pil ömrü söz konusu olduğunda, Uwell Caliburn Koko Prime orijinal Koko’ya kıyasla yalnızca minimum bir kalınlık artışıyla büyük bir gelişmedir. Yalnızca ekstra 170 mAh pil kapasitesiyle ince, çok kompakt bir bölme sistemidir. Ayrıca bu yeni sürüm, USB Type-C arabirimi aracılığıyla hızlı şarj etme özelliğine sahiptir.

Performans açısından, ilk Caliburn Koko’nun hayranıyken, sadece bu basit ama etkili hava akışı kontrol sistemi için Prime’ın kesinlikle daha iyi olduğunu itiraf etmeliyim. Bu küçük bölme sistemleri söz konusu olduğunda MTL hayranıyım ve Koko Prime ağızdan akciğere bir cihaz olarak harika çalışıyor. Daha havalı bir vape istiyorsanız, sadece bölmenin yönünü çevirin ve belki de uyumlu bir örgü bobin başlığına yatırım yapın.

Uwell Caliburn Koko Prime‘ı yalnızca yaklaşık bir haftadır kullanıyorum, ancak şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım, sızıntı yok, tekleme yok ve kesinlikle kuru vuruş yok.

Uwell Caliburn Koko Prime , bu inceleme amacıyla Vapebak sitemize Vozol Puff tarafından gönderildi . Şu anda stoklarında 1200 TL karşılığında mevcut. Orijinal kapalı kutusunda güvenle sipariş verebilirsiniz.

Uwell Caliburn KOKO Prime Orijinal Satış Yapan Siteler

9.9
Uwell Caliburn KOKO Prime Artıları

Uwell Caliburn KOKO Prime Pod Kit Elektronik Sigara Artıları Nelerdir?

 • Hafif ve kompakt Tasarıma Sahiptir. 9.8
 • Değiştirelebilir Bobin Başlıklar 10
 • Hava Akış Kontrolü 10
 • Type-C Şarj Bölümü 10
 • Yeterli Pil Kapasitesi 9.5
Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap