1. Ana Sayfa
 2. Vaporesso

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit Ürün İncelemesi

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit Ürün İncelemesi
1

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit Ürün İncelemesi başlıklı bu makalemizde, Vaporesso Elektronik Sigara markasının en çok konuşulan modellerinnden biri olan Vaporesso Luxe 80 modelinden bahsedeceğiz.

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit incelemesi ve bu cihaz, GTX GO 80 cihazlarıyla aynı GTX Pod’u kullanıyor. Aynı zamanda GTX ağ bobinlerinden birini kullanıyor, uyumlu oldukları Vaporesso ürünlerinin sayısı göz önüne alındığında pek şaşırtıcı değil.

Vaporesso, her ikisi de dokunmatik ekran özelliklerine sahip Luxe ve Luxe Nano dahil olmak üzere bir dizi MOD’a aşinadır. Vaporesso Luxe 80, bir MOD ve bölmenin bir kombinasyonu gibi görünüyor. Geleneksel görünümlü pod kitleri olan Luxe Q ve Luxe PM40’a kesinlikle benzemiyor.

Peki ya Luxe 80? Hadi başlayalım!

Vaporesso Luxe 80 Pod Kitinden Ne Bekleyebiliriz?

Swag PX80 modu ile Vaporesso Luxe 80 Pod Kit arasında benzerlikler var. Dahası, işlevsellik yerine estetikle ön plana çıkıyor.

Luxe PM40, Target PM80 veya Osmall ile bulunanlar gibi olağan yan veya alt doldurma bölmeleri yerine , GTX bölme 26 üstten doldurmadır. Bunun, zamanın önemli olduğu durumlarda kolaylık eklemesini bekleyebiliriz.

Maksimum 80W güç çıkışıyla, tüm GTX bobinlerinin pod ile uyumlu olmasını bekler – buna RBA bölümü de dahildir.

Pil bölümünün halkasına çift hava akımı yerleştirilmiştir. Bu, havadar bir doğrudan akciğer buharı veya daha kısıtlayıcı bir şey bekleyebileceğimiz anlamına gelir.

Büyük bir dahili pil kapasitesi, cihazı birlikte verilen bobinlerden herhangi biri ile en az bir gün çalışır durumda tutmalıdır. Bu hala yeterli değilse, Vaporesso ayrıca tek bir 18650 pil versiyonu olan Luxe 80S’yi piyasaya sürdü.

Luxe 80S’nin harici pili yerleştirmek için boyutunun biraz daha büyük olduğunu unutmayın. Ayrıca cihazın toplam ağırlığını da arttırır.

Bu noktada sizlere Dahili pilli pod kitleri önerdiğimizi tekrar hatırlatmak istiyoruz.

VapeBak Editörü

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit -Set- İçerisinde Neler Var?

Luxe 80 Pod kit, şık bir kutuda gelir. Bunu çıkarın ve aşağıdakileri ortaya çıkarmak için iç kapağı kaldırmanız yeterli olacaktır. Hazır mısınız bu satın alma ve kutu açılış heyecanına.

vaporesso luxe 80 pod kit ürün i̇ncelemesi 1
 • Lüks 80 pil
 • GTX pod 26 (5ml/2ml TPD)
 • GTX 0.2ohm ağ bobini
 • GTX 0.3ohm ağ bobini
 • C tipi şarj kablosu
 • Kullanım kılavuzu
 • Garanti belgesi

Vaporesso Luxe 80 Pod Kiti – Temel Özellikler

Vaporesso, sızıntıya karşı ekstra bir koruma katmanı sağlamak için GTX bölmesinin tabanının etrafına ekstra bir kilitleme halkası (mühür) yerleştirmiştir. Çıkarılabilir bir üst kapak aracılığıyla geleneksel bölmelere göre doldurmak artık çok daha kolay – yine, standart bir alt ohm deposuna da çok uygun hale getirilmiştir.

Axon çipi hoş bir geri dönüş yapıyor ve cihazın, 0,001 saniyede ateşleme yeteneği de ortaya çıkarıyor. Çip ayrıca akıllı değişken watt modunu kullanarak kurulu bobin için en uygun gücü vermektedir. 0,96 inç TFT renkli ekran, keskin bir görüntü sağlar. Menü sistemi çok basit ve kullanıcı dostudur.

136 g net ağırlık, yüksek düzeyde taşınabilirlik sağlar.

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit, standart 5ml Kapsül kapasitesinde veya TPD kuralları ve düzenlemeleri için 2ml’lik bir versiyonda mevcuttur – artık skoru biliyorsunuz.. Bunlar ahşap damar, karbon fiber (incelenmekte), Gorilla, Steel Blue ve Steel Red olmak üzere çeşitli renklerde mevcuttur.

Teknik Özellikleri

 • Boyutlar 111,1 x 28 x 39,4 mm
 • Kapsül kapasitesi 5ml/2ml (TPD)
 • GTX 0.2ohm ağ bobini 45-60W
 • GTX 0.3ohm ağ bobini 32-45W
 • Dahili pil kapasitesi 2500mAh
 • Güç çıkışı 5-80W
 • Şarj akımı DC 5V/2A Tip C
 • 0,96 inç TFT renkli ekranı görüntüleyin.

Vaporesso Luxe 80 Pod Kiti – Tasarım ve Yapı Kalitesi

Pil Bölümü

Yüksek mukavemetli paslanmaz çelik gövdenin bir tarafında renk şemasını temsil eden plastik kaplı bir çıkartma bulunur. Suni deri kaplama, karşı tarafı tamamlar.

vaporesso luxe 80 pil yapısı

Biraz süngerimsi ve biraz özelliği var. Avuç içindeyken çok rahat hissettiriyor. Bölme yerleştirme odası göz ardı edildiğinde pilin yüksekliği 68,2 mm’dir. Vaporesso, derinlik gerçekten kılavuzda belirtildiği gibi iken yükseltilmiş ateş ve menü düğmelerini genişlik özellikleriyle dikkate alıyor. Genel olarak pil oldukça kısa ve kompakt. Sabit bölme bölmesine uyum sağlamak için arkada incelir.

İki yaylı altın kaplama bobin kontağı, haznenin ortasına oturur. Her iki tarafta yaklaşık 13 mm genişliğinde ve 2 mm’nin hemen altında bir yüksekliğe sahip iki sabit hava akımı yuvası bulunur. Pil bölümü oldukça fazla kontur çizgisine sahiptir ve tabanın etrafında uzanır. Elde tutulduğunda genel konforu artıran tek bir keskin kenar yoktur.

Ateş butonu geniş olmasına rağmen biraz süngerimsi bir his veriyor. Menü düğmeleri, basıldığında daha fazla tıklama yaparak biraz daha çıkıntı yapıyor gibi görünüyor. Her ikisi de kullanım sırasında iyi yanıt verir.

Her iki menü düğmesinin altında C tipi USB şarj bağlantı noktası bulunur. Dikey konumda şarj etmede herhangi bir sorun yaşanmayacak ki bu da bir diğer kolaylık.


GTX Bölmesi 26

Bölme, sabit 810 ağızlık dahil edildiğinde 40,8 mm yüksekliğindedir. Taban 24,5 mm ölçüyor, ancak meyve suyu görüntüleme alanı çapı 25.7 mm’ye çıkarıyor. Kapsamlı bir şekilde sızdırmazlığı sağlamak için tasarlanan kapsül, pamuğu verimli bir şekilde doyurur. SSS sızdırmaz teknoloji sağlamak için bir kilitleme halkası içerir.

gtx 26 yapı

Sert bir PCTG malzemeden yapılmış olan kapsül, birkaç darbeye ve ara sıra düşmeye dayanabilir.

Bölmenin alt kısmında çift (ikiz) hava akımı bağlantı noktaları bulunur. Bireysel olarak 6 mm’nin hemen altında ölçüm yaparlar. Güçlü bir manyetik kontak, hava akışı ayarlamaları yapmak için dönerken pilden asla kurtulmamasını sağlar.

Vaporesso Luxe 80 Pod Kiti – Pod Nasıl Doldurulur

Tak ve çalıştır bobini takılıyken, üst kapağı saat yönünün tersine çevirerek çıkarın. Doldurma ağzı contasını bulun ve şişe ucunu içeri itin. Depoyu, pamuk fitilleme portlarının üzerinde bir seviyeye kadar doldurun. Üst kapağı değiştirin. Vaping yapmadan önce suyu yaklaşık beş dakika pamuğa batırın.

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit’in Performansı Nasıl?

GTX 0.3ohm Mesh Coil (32-45W) En İyi 40W

Axon çipi, bobini tam olarak 0.3ohm’da kaydetti. Akıllı değişken watt modunu kullanarak testler yaptım, bu gücü 40W’a ayarladı. Tercih edilen e-sıvı, Castle Long by Five Pawns’dı – bu, tatlı, ekşi, dumanlı ve iyi bir ölçü için atılan bir içeceğin karmaşık bir karışımı. Bu bir var 50VG / 50: g suyu oranı ve 10ml TPD uyumlu şişede serbest baz nikotin olduğunu.

İlk testleri hava akışı tamamen açıkken yaptım. Uzatılmış bir nefesin tadını çıkarmak mümkün olsa da, hala yüzde on civarında bir kısıtlama var. Bu, ekshalasyondan önce bobinden bir miktar ilave ısı üretilmesine izin verir.

Bu ayar, daha geniş kapsamlı bir lezzet üretir. E-likitin badem ve ceviz tonları hakimdir, birkaç ücretsiz dumanlı arka nota ise içeri girer. Hava akışı tamamen açık olan en sessiz vape değil ve biraz türbülans fark ettim ama buhar üretimi 50/50 sıvı oranı için etkileyiciydi.

GTX 0.2ohm Mesh Coil (45-60W) En İyi 55W

Yine Axon Chip, direnç değerleri için doğru bobini okur. Bu sefer Tonix serisinden Element E Liquid American Apple Pie kullandım. 10ml TPD uyumlu şişe içinde serbest baz nikotin ile %73+ VG oranıdır.

Daha önce olduğu gibi, akıllı değişken watt – 55W ve hava akışı tamamen açıkken önerilen watt çıkışı ile gittim.

GTX 0.3ohm bobin üzerinde kesin bir güç artışı var ve minimum kısıtlama ile lezzet yolunda biraz ekstra sunma etkisine sahip. Bobin, nefes verme sırasında çok ıslak ve doymuş bir buhar deneyimi üretir. Vape serin ama solumada çok daha az türbülans ile bol buhar üretimi sunuyor. GTX 0.3ohm bobini kadar gürültülü mü? Evet. Bir şey varsa, biraz daha yüksek olduğunu buldum.

Artıları

 • Anında ateşleme
 • Her iki GTX ağ bobininden mükemmel lezzet ve bulut üretimi
 • Akıllı değişken watt modu büyük bir artı
 • Bilgilendirici ekran (en iyi watt parametreleri)
 • Menülerde gezinmek kolay
 • Kompakt ve ergonomik tasarım

Eksileri

 • Her iki bobin de tabanlarından sızıntıya eğilimli
 • 0.3ohm ağ bobini, daha sıkı hava akışı kısıtlaması altında ıslık çalar
 • Çıkarılabilir üst kapak ucuz hissettiriyor (öznel)

Vaporesso Luxe 80 Pod Kit – Kime Uygun?

Vaporesso Luke 80 Pod Kit’in, doğrudan akciğer vapingiyle ilgisini çeken ancak henüz denememiş olan herkes için ideal olduğunu düşünüyorum.

Büyük, ağır ve hantal bir kuruluma ihtiyaç duymadan sub ohm vapingin doğasını merak edenler.

GTX Pod 26, alt ohm tankları – nasıl göründükleri, hissettikleri ve çalıştıkları ile ilgilenenler için harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Menü işlevleri oldukça basit ve öğrenmesi kolay. Bu, cihazı güçte bir adım atmak isteyenler için ideal bir giriş yapar. Birden fazla ekrandan nasıl geçileceği konusunda telaş ve telaş yok.

Axon çipi otomatik olarak bile en iyi güç ayarlarını önerir. Bu özelliği gerçekten seviyorum. Nispeten yeni bir vaper yardımcı olacak biri. Üstten doldurma, silikon tıpaların acısını ve ara sıra garipliklerini ortadan kaldırır. Sıvı dökülme olasılığını oldukça önemli ölçüde azaltır.

Sonuç olarak, Vaporesso Luxe 80 Pod Kiti, az bakım gerektiren, son derece taşınabilir ve çok kullanıcı dostu bir cihazdır.

Vape pod kitleri dünyasına iyi bir giriş yapmanın yanı sıra alt ohm tanklarının nasıl çalıştığına dair temel düzeyde bir anlayış sağlar.

Bu, satın almak isteyeceğiniz bir pod kiti mi?

Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bana bildirin!

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap

Yorumlar (1)


 1. Warning: Attempt to read property "display_name" on bool in /home/vapebak/public_html/wp-content/themes/geoit/theme-options/functions.php on line 447
  2 sene önce

  Bu ürünü sipariş etmek istiyorum lütfen yardımcı olmak..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir