1. Ana Sayfa
 2. Vaporesso
Trendlerdeki Yazı

VAPORESSO ZERO 2 İncelemesi

VAPORESSO ZERO 2 Elektronik sigara Pod Kit İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları Vapebak sitemizde ki bu yazımızdan inceleyebilir ve ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

VAPORESSO ZERO 2 İncelemesi
0

VAPORESSO ZERO 2, son birkaç yılda birçok harika cihazla kendisini sektördeki en iyi vape üreticilerinden biri olarak kabul ettirmiş bir şirket olan VAPORESSO’nun en son pod sistemidir . Bu, zamanı için harika bir cihaz olan orijinal ZERO bölmesinin devamı niteliğindedir.

ZERO 2, bugünlerde moda olan küçük bir pakette bir kapsül sistemidir, ancak Uwell Caliburn A2 veya LUXE Q kadar küçük değildir . Orijinal ZERO’nun daha kalın bir versiyonudur. Dahili pili 800 mAh olarak listelenmiştir, ateş etmek için nefes kullanır (düğme yok) ve 3 mL kapasiteli bölmeler ve yerleşik bobinlerle birlikte gelir.

2018’de orijinal ZERO, tavsiye edilen buharlar listeme girdi. ZERO 2‘nin değerli bir halefi olup olmadığını öğrenmek için okumaya devam edin.

ZERO 2 Teknik Özellikleri

 • Boyutlar: 89 mm x 31,8 mm x 19 mm
 • Kapsül kapasitesi: 3 mL / 2 mL (TPD)
 • Çıkış gücü: 1,3-ohm CCELL bölmesi (9W) / 1,0-ohm ağ bölmesi (11W)
 • Doldurma sistemi: PTF
 • Pil kapasitesi: 800 mAh
 • Pil göstergesi: Dinamik gelgit ışığı
 • Şarj: Tip-C / 1A
 • Şarj süresi: 45 dakika

Zero 2 Yüksek Kalite ve Şık Tasarım

ZERO 2, ilginç bir tasarıma sahip küçük, dikdörtgen bir bölmedir. Bana göre sırtındaki kambur, onu tekerlekleri olmayan fütüristik bir Hot Wheels arabası gibi gösteriyor. Bir kez gördüğünüzde, onu gerçekten göremiyorsunuz, ama tasarımı beğendim. Aynı zamanda çok hafif ama elde gerçekten sağlam bir his uyandırıyor. İyi inşa edildiğini ve günlük kullanımdan ve düşmelerden sağ çıkabileceğini söyleyebilirsiniz. 89 mm x 31,8 mm x 19 mm boyutlarındadır, bu nedenle LUXE Q modellerinden biraz daha büyüktür, ancak çok fazla değildir. Bence cebine koymak oldukça kolay.

Altı renkte sunulmaktadır. Siyah ve karbon fiber iki düz renk seçeneğiyken, diğer dördü siyahtan kırmızıya, maviye, yeşile ve mora dönüşüyor. İnceleme için siyah-mor olanı aldım ve üstte morun alt kısımda siyaha dönüşen güzel bir karışımı. Cihazın renkli kısmı tüm üst tarafı kaplayan plakadır. Alt kısım, yanlar ve üst kısımdaki küçük bir çizgi olan gövdenin geri kalanı tamamen mat gri renktedir.

Cihaz, nefes alıp verme özelliğinden dolayı üzerinde buton bulunmamaktadır. Pil şarjını size göstermek için dört ok kullanan üst kısımda yalnızca bir LED şerit. Sonuç olarak, oldukça standart bir pod sistemi, ancak iyi inşa edilmiş ve iyi görünüyor.

vaporesso zero 2 renk seçenekleri


ZERO 2 Pod Kit İnceleme ve Değerlendirmemiz

Vaporesso ZERO 2, kullanımı basit olan oldukça tipik bir pod sistemidir. Düğme veya başka bir şey yok, seçenek veya özellik yok. Gerektiğinde basit bir doldurma, vape ve şarj – yeni başlayanlar için idealdir.

Bölmenin kendisi mıknatıslar aracılığıyla yerine oturur ve cihaza çok kolay bir şekilde girip çıkar. Mıknatıslar güçlüdür ve bölme sıkıca tutulur. Bölmeyi çıkarmak için, sadece tutun ve dışarı çekin. Özel numaralara gerek yok. Tekrar takmak için, sadece içeri sokun ve mıknatıslar onu yakalayacaktır. Olması gerektiği gibi gerçekten kolay ve basit.

Yeniden doldurma, orijinal ZERO’larındaki bölmeler gibi çalışır; aslında Vaporesso ZERO 2, orijinal ZERO bölmeleriyle uyumludur. Bölmeyi çıkarıyorsunuz ve altta küçük bir metal valf var. Yaylıdır, bu yüzden ince uçlu şişenizi üzerine bastırarak açın ve suyunu sıkın. İyi çalışıyor, yani şikayet yok. Ayrıca pakette boş bir ince uçlu şişe bulunur, bu nedenle şişenizin ağzı daha kalınsa, bunun yerine bunu kullanabilirsiniz.

Bölme, hayranı olmadığım renkli, ancak neredeyse tamamen açıkta, ki bu harika. Gerçekten koyu bir renk tonu değil, ancak daha koyu tarafta, bu nedenle düşük aydınlatmada Elektronik Sigara Likit seviyelerini kontrol etmek zor olabilir. Bölmelerin yakın zamanda incelediğim XROS Mini gibi net olmasını gerçekten isterdim.

Genel olarak, bölmelerdeki koyu renk tonu dışında, bu cihazı kullanmanın basitliğinden genel olarak çok memnunum.

Vaporesso ZERO 2 Pod Kit Verimliliği

Herhangi bir pod cihazının en önemli kısmı bobinler olacaktır. VAPORESSO’nun pod sistemleri son zamanlarda gerçekten iyi bobinlere sahipti, bu yüzden bunun nasıl birikeceğini göreceğiz.

Önceki bölümde belirttiğim gibi, Vaporesso ZERO 2 orijinal ZERO bölmeleriyle uyumludur. Bobinlerin de aynı olduğu görülüyor, tek fark ZERO 2 bölmelerinin 3 mL, ZERO bölmelerinin ise sadece 2 mL olması. ZERO 2, iki bölmeyle gelir; yaklaşık 11 watt vape eden 1.0 ohm’luk ağ kapsülü ve yaklaşık 9 watt vape yapan 1.3 ohm CCELL podu.

Testim için 50/50 20-30 mg güzel tuzlu sular kullandım. Önceden takılmış 1.0-ohm örgü bobin ile başladım ve lezzet harikaydı. Sağlam bir MTL çekilişi ama çok sıkı değil. Bobin ömrüne gelince, beklentilerimi aştı. Normalde bunun gibi bir kapsülden yaklaşık 10-12 mL arıyorum. 24 mL’de bunu ikiye katlayabildim ve hala iyiydi ve henüz ölmemişti, genel olarak o kapsülden gerçekten çok memnunum.

Sonra 1.3 ohm CCELL bölmesine geçtim. İçeri girmesi biraz zaman aldı – yaklaşık yarım depo – ama sonra tadı güzeldi. Mesh bobini kadar iyi değil. Aynı zamanda biraz daha sıkı çekiyor, bu yüzden daha sıkı bir çizimden hoşlanıyorsanız bunu tercih edebilirsiniz. Bobin ömrü hala iyiydi. Dediğim gibi, genellikle 10-12 mL bekliyorum ama bundan 15 mL aldım, yani ortalamanın üzerinde.

Genel olarak, her iki bobin de iyiydi, ancak örgü bobin genel olarak daha iyi bir bobin. İşin güzel yanı, her birinden birer tane geldiği için, ikisini de kendiniz deneyebilir ve sonra tercih ettiğinizi satın alabilirsiniz.

Pil ömrü ve şarj etme

Vaporesso ZERO 2, 800 mAh olarak listelenen dahili bir batarya ile gelirken orijinal ZERO, 650 mAh olarak listelenmiştir, bu nedenle batarya boyutunu artırmışlardır. 1A’da şarj oranını ve 45 dakikalık bir şarj süresini listelerler. Tüm bunları test ettim ve şarj oranı için maksimum 1A aldım, bu yüzden harika bir puan aldım.

Cihaz, altta bulunan bir Type-C bağlantı noktası üzerinden şarj olur. Şarj süresi için, tüm ışıklar yandığından 45 dakika sonra cihaz dolu görünüyor, ancak aslında o noktada sadece yaklaşık %90 dolu. Önümüzdeki 15 dakika içinde tamamen dolacak, yani tam şarj için gerçekten 60 dakika – ancak çoğunu ilk 45 dakikada alacaksınız. Yine de, 60 dakika bir pod vape için oldukça iyidir, bu yüzden şikayet yok. Bunun gibi çoğu bölme yaklaşık bir saat ile 90 dakika arasında şarj olur.

Pil boyutu için yaklaşık 733 mAh aldım. Orada kesinlikle iyi derece. Şarj oranı derecelendirmesi kesin ve zaman ve kapasite derecelendirmeleri kitabımda tamam olacak kadar yakın. Aynı zamanda düz vaping özelliğine sahiptir ve vaping sırasında şarjı duraklatır ve ardından kaldığı yerden devam eder. LED, dört adet döngüsel ok ışığı kullanarak bir pil ölçer görevi görür:

Dört ışık: %80-100
Üç ışık: %60-80
İki ışık: %30-60
Tek ışık: %0-30

Boşluğu ve dördüncü adımı seviyorum, ancak, bir döngüde yanıp söndükleri için onu iyi bir şekilde okumak ve birini kaçırmamak biraz zor. Keşke onları sağlam tutsalardı ve siz nefesinizi bitirdikten sonra biraz daha uzun süre kalsalardı.

Vaporesso ZERO 2 Artıları ve eksileri

 • Sağlam yapı kalitesi
 • Hafif ve dayanıklı
 • Kompakt ve cepte taşınabilir
 • Altı renk seçeneği
 • Pakete dahil iki bölme (her birinden bir tane)
 • Bölmeler sıkıca tutulur
 • İyi kapasite (3 mL)
 • İyi tat ve bobin ömrü
 • Kullanımı ve doldurulması kolay
 • İyi pil ömrü
 • Pil kapasitesi ve şarj oranı hakkında doğru derecelendirme
 • Yeterince hızlı şarj olur (60 dakika)
 • Geçiş vaping

Eksileri

 • Renkli bölmeler, zaman zaman Likit seviyesini görmeyi zorlaştırabilir
 • Şarj 45 dakika sonra dolu görünüyor ama gerçekten bir saat sürüyor
 • Pil ölçerin doğru okunması zor olabilir.

vaporesso zero 2 pod kit elektronik sigara sipariş ver

Türkiye Satış Fiyatı ve ZERO 2 Satan Güvenilir Elektronik Sigara Siteleri

ZERO 2 son 1 yıldır Türkiye’de satışı bulunan bir elektronik sigara pod kit cihazıdır. 2023 Haziran ayı itibari ile Vaporesso ZERO 2 Türkiye orijinal ürün satış fiyatı 900 TL ile 1100 TL arasında değişiklik göstermektedir. Orijinal satış yapan siteleri sizler için yer verelim;


Özetle Vaporesso ZERO 2

Genel olarak, VAPORESSO ZERO 2 ile iyi bir iş çıkardı. Yeni veya çığır açıcı bir şey değil ve gerçekten göze çarpmıyor, ancak yeni elektronik sigara kullananlara ve sigarayı bırakmak isteyen kişilere yardımcı olacak sağlam bir genel cihaz. Daha basit ve daha büyük bir pille yaptılar, bu yüzden orijinal ZERO’dan güzel bir yükseltme. Uygun fiyatlı ve sağlam bir pakette vaat ettiği her şeyi yapar. Çok basit ve işe yarıyor.

Gerçekten bu konuda söyleyecek kötü bir şeyim yok. Eksiler olarak listelediğim bazı küçük tuhaflıklar var, ancak bunu tavsiye etmeme engel olacak hiçbir şey yok. Yeni bir basit kapsül cihazı pazarındaysanız, Vaporesso ZERO 2 bakmaya değer.

Sizden değerli yorumlarınızı almak isteriz. VAPORESSO ZERO 2‘yi denediniz mi? Cihazla ilgili deneyiminiz nasıldı? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.


vaporesso zero 2 sipariş ver - podturkey stoklarımızda

Vozol Alien 5000 Sipariş Ver
İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

VapeBak Editörü. Ürün Deneyimleri ve Merak Edilen Elektronik Sigara konularını burada sizlerle paylaşıyoruz.

Yorum Yap